📰 News

Wronie jajo powraca do gry ...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9485
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 pszczolka2222
13.12.2011
jestem pierwsza i kupię sobie wronę
👤 Ogrodnik121970
13.12.2011
A ja jestem druga i Wrony nie kupię bo już jedną mam :P
👤 ulipek702
13.12.2011
_057:(u mnie chyba cos nie tak kupilam jajo wrony a pokazuje mi ponad 167 h a nie dwanascie
👤 DAvSON
14.12.2011
Z jaja musi sie wykluć Wrona , jak sie wykluje za te 167h , to wtedy co 12h będzie bonus :)
👤 witaga
14.12.2011
ulipek702 dokup sobie ciepłą czapeczkę do kompletu to drastycznie spadnie czas oczekiwania na wyklucie;). Co do mnie mam sówkę i to mi wystarczy. Zresztą i tak rzadko kiedy włączam bo mi się młyn zacina przy tej latającej piękności. Ciekawi mnie jak jest z innymi gadżetami. Zauważyliście coś?.
👤 ks83
14.12.2011
ja mam komplet czyli smoka sowę i jajo wrony i nie zauważyłem nic niezwykłego jeśli chodzi o mlyn:)
👤 batmanka
14.12.2011
No to w końcu kruk czy wrona? Niechże oni się zdecydują ;)
👤 ks83
14.12.2011
witaga jednak masz racje ale to chyba grafika sama a jeśli chodzi o smoka to zawsze włączam z sową więc nie wiem :|
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.