📰 News

Nowe rośliny ...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9483
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (15)

👤 FarmerJanek96
13.12.2011
Dlaczego zawsze koniec1-go eventu= początek następnego?heej
👤 isbella85
13.12.2011
ja sobie chyba odpuszczę te ewenty bo już nie wyrabiam,mimo że nie pracuję mam czas ale już jest ich za dużo po prostu,za krótkie przerwy pomiędzy kolejnymi_037
👤 patrycja9922
13.12.2011
Te uprawy wyglądają mi na kwiaty. Ciekawe od kiedy i na których poziomach będą dostępne_059 Ostatnia uprawa wygląda super_jaazdaa
👤 biolosz
13.12.2011
Z tego co czytałem mają to być uprawy do eventu dotyczącego Nowego Roku, ale czy trochę ich nie za dużo. _037
👤 Wilkomaniak
13.12.2011
Ekstra :D :D
Mam przerwę świąteczną od 22 grudnia do 2 stycznia to będę siał i siał :D
Pozdrawiam Wilkomaniak
👤 robpat10
13.12.2011
hurra
👤 aannaa_0
13.12.2011
pewnie będą potrzebne do fabryki kwiatów(kwiaciarnia)
👤 zilog
13.12.2011
isbella85 bez przesady ;) Event obecny nie zmusza nas do ciągłego siedzenia na farmie,i tak codziennie zbierasz i siejesz,to przy okazji wypadają świecidełka i w kilka sekund je dostarczasz. A przecież nie wszystko musisz mieć,ja na ten przykład zrezygnowałem z eventu Rumuńskiego jak i z kilku wcześniejszych ;)
Co do tematu to wszystkie roślinki są interesujące,najciekawsze to druga i ostatnia,chyba koniczynka? A ostatni to lodowy kwiatek? :D
👤 -georginia-
13.12.2011
o to może dadzą kolejny zawód który będzie można wybrać i i zająć się jego rozbudową
👤 szachrajtk
13.12.2011
za duzo naraz
👤 hasiokos
14.12.2011
czyżbym ogrodnika sie doczekała i kwiaciarni/ juz tak długo czekam bez zawodu to sie może doczekam :D:D:D:D
👤 batmanka
14.12.2011
Moja druga farma też ciągle się nudzi, czeka na ogrodnika. Mam nadzieję, że te kwiaty to zapowiedź właśnie nowego zawodu. Ale cały czas nurtuje mnie pytanie - gdzie oni postawią tą trzecią fabrykę? Zwłaszcza jeśli ktoś ma obydwie w działaniu? loozak
👤 sophia
14.12.2011
kwiatki śliczności-hurra już chce się je sadzić
👤 mena220
15.12.2011
A ja się Cieszęrobota_girls0
👤 mena220
15.12.2011
_029_girls0 super
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.