📰 News

Event: Akcja zimowa w farmeramie.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9480
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (29)

👤 Sallter
12.12.2011
Pierwszy :>. Jak długo będzie trwał event ???;>
👤 ks83
12.12.2011
Pierwszy hurra doczekaliśmy sie :)
👤 woj9928
12.12.2011
pojawiło sie kino ale nie moge wejsc na nie wy tesz tak macie pozdro
👤 wilu777_19
12.12.2011
ja "tesz" :) tak mam
👤 Weroni
12.12.2011
Super.
👤 darektg77
12.12.2011
czy ktoś mi może powiedzieć o co chodzi w tym evencie bo jak na mój gust to są tylko dwie nagrody (ozdoby) jedna zagroda reniferów i druga zimowy czar 2011 a do tego są jeszcze jakieś ozdoby do miasta
co to znaczy że mamy ładować rośliny i zwierzęta które ciężką praco zbieramy żeby bigpiont mól sobie miasto udekorować ???
👤 zgaga75
12.12.2011
a co z dostarczonym towarem, jeśli nie uda się zebrać wystarczającej liczby pkt na nagrodę?? na niższych poziomach to nierealne
👤 mysikrolik
12.12.2011
Do | woj9928 .... a gdzie Ty mieszkasz ??? bo ja w Polsce i po kinie ani śladu ..._022
👤 robpat10
12.12.2011
ja tez nie widze kina
👤 woj9928
12.12.2011
teraz tesz jusz niemam kina musial to bys jakis blad z ich strony pozdro
👤 zasiano12
12.12.2011
właśnie ile to trwataniec
👤 alicja_85
12.12.2011
czy zeby miec zagrode renifera to trzeba oddac towar za 500000 i 600 blyskotek czy wystarczy tylko 600 blyskotek?
👤 april217
12.12.2011
Wcześniej na forum pisało,że event potrwa od 12 do 16 jest nie możliwe aby zdobyć 600 błyskotek jak tak strasznie mało wypada ich z pól pozdrawiam.
👤 alfwanda
12.12.2011
Witam! A co z tymi punktami doświadczenia, ile za ile?
👤 batmanka
12.12.2011
Pisali, ale zauważcie, że nie ma zegara odliczającego czas do końca eventu. Na OFF też nic dzisiaj o tym nie wspominają. Sądzę więc, że event jest ograniczony tylko do momentu, aż zdobędziemy tę śnieżną kulę na pasku postępu międzynarodowego. A że nie można znów zdobyć zagrody reniferów - cóż, chyba was to nie dziwi? :)
👤 witaga
12.12.2011
darektg77 dostajesz za to punkty PD.
👤 sophia
12.12.2011
tempa jakaś jestem bo nie rozumiem kiedy dostaniemy nagrody za zbiorowe dekorowanie i czy w ogóle je dostaniemy po przejściu części paska wspólnegmiała być nagroda- kiedy i za ile????
👤 Sallter
12.12.2011
Ja też tego kompletnie nie rozumiem _059_061
👤 hasiokos
12.12.2011
jak nie można zdobyć zagrody reniferów? dziś po zbiorach ponad 100 miałam błyskotek a to tylko jedno wejście dziś, jutro spróbuje wejść na farmę 2 razy, powinno się udać
👤 Nikusik
12.12.2011
To zależy co się sadzi, ja od 18.00 uzbierałam tylko po 50 jednego i drugiego.
👤 migotka0504
12.12.2011
Nagrodą za przejście przez farmerów pierwszego paska są światełka w mieście, za każdy następny pasek będą inne dekoracje do przyozdobienia miasta.
👤 rawena
13.12.2011
cały ten event to wielka lipa, najpierw pokazali nagrody, potem je po cichu wycofali....brak zegara to kolejna zagrywka w stylu ''mamy userów w d....''
👤 sobol84
13.12.2011
witajcie troche to nie sprawiedliwe dlaczego my oddajemy a jak znam zycie to wieksza połowa ludzi nie oddaje tak jak moja dziewczyna powiedziała ze jej szkoda pewnie ja namówie ale bedzie to ciezkie. Zastanawiam sie czy te osoby co oddały maja sie lepiej i czy te osoby które nie oddały dostana jakas nagrode tak jak my?????????
jesli dostana tak jak my ta kule sniezna to bedzi eto naprawde niesprawiedliwe. Ja oddałem wszystkie owoce jakie miałem a było ich sporo grubo ponat 20 000 owoców i juz nie spomne o zwierzetach POZDRAWIAM I APELUJE ABY WSZYSCY ODDAWALI CO MAJA
👤 sobol84
13.12.2011
Powiem tak jak poczytałem wszystkie mozliwe zakończenie eventu to nie zaprzeczam ze tak moze niebyc ale mi tak sie wydaje ze dostaniemy wszystkie nagrody jesli wyrobimy sie do Swiat. A na Świeta dostaniemy jeszcze inne zadania A MIEJMYT NADZIEJE ZE TAK BEDZIE _043 _polska
👤 Adela29
13.12.2011
To pięknie znów fajny event i tak krótko, ciekawe jak ja mam dostarczyć w tak krótkim czasie tyle błyskotek jak mam możliwość grać tylko rano i wieczorem, szkoda że nikt o tym nie myśli. Bardzo mi zależało na reniferach... trzeba się obejść smakiem :-(
👤 maxi23
14.12.2011
Każdemu zależy na reniferkach ja narazie jestem w połowie a tu sie zbliża koniec ewentu :( Według mnie jest on za krutki żeby zdobyc 600 błyskotek
👤 e7sosenka
15.12.2011
wie może ktoś do której godziny bedzie aktywny ten event?? bo ogólnikowe napisanie, że do 16 grudnia jest nieco zaskakująco wymijające... mogliby napisać wprost, event zakończy się o tej czy o tej godzinie i wszystko byłoby jasne:) kazdy wiedziałby jakie uprawy zasadzić i kiedy zebrać:)
👤 WIKUNIEK
15.12.2011
Na Facebook jest info że event przedłuzony do 19 XII - czy to prawda ???
👤 kropka19
15.12.2011
Wikuniek czytałeś czy słyszałeś o przedłużeniu eventu ? Bo ja nic takiego nie znalazłam na fb poza informacją że 19-go rusza nowy event.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.