📰 News

Farmerama na Apple iPad , iPhone...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9479
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (9)

👤 kasandra2121
12.12.2011
ja chce event a nie aplikacje na iphona
👤 pulpi
12.12.2011
moze zrobili by tes na androida wkoncu jest to najpopularniejszy system
👤 zippoxx
12.12.2011
no właśnie. By zrobili lepiej na androida a nie tylko słychać "dla iPhone" ja i tak mało kto ma taki system. A androida co drugi co ma komórkę.
👤 sumcia
12.12.2011
ja też wolałabym wersję na androida...
bez sensu, po co na tego iPhona robią?? :/
👤 przemek5932
12.12.2011
wielka lipa na androida bylo zrobic te aplik[b]:(:(:([/b]acje
👤 -monita-
12.12.2011
Tylko że jak ktoś ma androida to jak wejdzie w neta to ogarnie farmę bez problemu, a w iPhone nie było takiej możliwość.
👤 eliza61
12.12.2011
A co z Symbianem ANNA , ja też bym po grała. Pomyślcie o tym. Nokia N8:)
👤 hasiokos
12.12.2011
a co to jest android? ja mam smartfona blackBerry dlaczego tylko na iPh?
👤 aaa
13.12.2011
Ja się cieszę - tylko szkoda, że na iPadzie widoczna jest tylko główna i dzika łąka, nie ma dostępu do reszty pól.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.