📰 News

Event: Akcja zimowa

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9478
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (29)

👤 -as_mysza-
12.12.2011
super, już czekam ze zbiorami :-)
👤 jaras91
12.12.2011
tez czekam ze szpinakiem;) szkoda tylko ze nie ma do wygrania zagrody z reniferami;)
👤 smerfy123
12.12.2011
na jednej z grafik jest renifer, więc może będzie i zagorda:)
👤 jabolka
12.12.2011
Tylko gdzie stawiać te itemy ... a są takie ładne... u mnie pasek już trzeszczy od tych schowanych ...:(
👤 ptaszka007
12.12.2011
z tego co wyczytałam gdzie indziej można będzie odblokować kolorowe renifery jak było też z nietoperzami
👤 sqnek91
12.12.2011
Tez znalazlem takie info, ciekawe kiedy bedzie mozna Je odblokowac i przy jakim evencie :)
👤 soffmiarka
12.12.2011
jeju,jeju:)czekam ze zbiorami z niecierpliwoscią:)_63
👤 e7sosenka
12.12.2011
coś mi się zdaje, że znów przytrzymają Nas w nieskończoność... draństwo:)
👤 landryna8215
12.12.2011
Większośc ewentów zaczynało się od 11 a tu już prawie 13..Czas już zacząc..
👤 jaras91
12.12.2011
no własnie większosc eventów.To ten może zacząc sie nawet o 15:P
👤 landryna8215
12.12.2011
Weź Jaras nie kracz,może zacznie się o 13??_63
👤 landryna8215
12.12.2011
_crach
👤 jaras91
12.12.2011
nie kracze landryneczko:D tylko mówie jak mi sie wydaje.Tez chciałbym żeby zaczoł się o 13 nie ukrywam ale watpie_yoo
👤 landryna8215
12.12.2011
No właśnie,bo mam luzy w pracy,więc mogłabym nadgonić,walczę na swojej farmie i na mojego chrześniaka,2 ogarnąć do końca eventu,to często mi się nie udaje dojść do końca na którejś _046 ale o swoją zazwyczaj lepiej walczę hurra
👤 landryna8215
12.12.2011
Z forum niemieckiego ktos napisal,ze o 15 czas start....,zobaczymy :@
👤 jaras91
12.12.2011
tez mam 2 farmy i o swoją lepiej dbam o wiele lepiej;)
👤 maziaaa
12.12.2011
też mam dwie farmy jedna męża i nie ukrywam że o swoją dbam lepiej_girls0
👤 kanka-88
12.12.2011
ciekawe na co teraz beda naciagac graczy...
👤 kasandra2121
12.12.2011
widze ze bardzo duzo ludzi ma po dwie farmy - ja rowniez dolaczam do tego grona :)
👤 landryna8215
12.12.2011
_crach_crach _crach _crach _crach _crach _crach _crach
👤 kanka-88
12.12.2011
taniec niech sie lepiej zacznie
👤 landryna8215
12.12.2011
http://nl.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=2328512&postcount=2
👤 landryna8215
12.12.2011
Podałam link,u Nas chyba też się tak zacznie :@ czyli o 18.......... _crach
👤 Weroni
12.12.2011
Czekam na event.
👤 Kamilans
12.12.2011
Landryna, nie wprowadzaj w błąd

Tam jest licznik do zakończenia eventu - 4 dni + liczba minut!!! Skoro event ma trwać 4 dni, to zaczyna się o 15, proste
👤 landryna8215
12.12.2011
Kamilans,ten link jest z czatu obok SHOUTBOX,nie napisalam,ze napewno,tylko ze chyba,wiec zejdz ze mnie!
👤 landryna8215
12.12.2011
Kamilans??jest 15.04 i gdzie ten event??
👤 maxi23
12.12.2011
I gdzie jest ten event
👤 wenuss119
13.12.2011
do kiedy trwa ten event
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.