📰 News

Zmiany w ekipie.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9476
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 maziaaa
11.12.2011
Dziękujemy i życzę powodzenia, KingQpa witaj_bry
👤 przyjacielek99
11.12.2011
Serdecznie witamy!
👤 halinab
11.12.2011
To życzę tych co nas opuszczają powodzeni w życiu i sukcesów życzę wam . A nowej osobie KongQpa dobrej pracy i na pewno z dnia na dzień będzie dobrze szło _piwo
👤 kcem22121
11.12.2011
hura to oznacza brak radia:D brak osób które puszczają ten syf:D hiphip hura!!!
👤 _martynkowo-
11.12.2011
Odchodzącym i nowo przybyłym życzę sukcesów. Pozdrawiam
👤 Lexi13la
11.12.2011
ŻEGNAJCIE I WITAM !!!
_cheer
chudy i malutka: _062 za wszystko !
KingQpa: _053
👤 mediwax
11.12.2011
_017
👤 krupier16
11.12.2011
KingQpa _053
👤 pati264
12.12.2011
życzę powodzenia i sukcesów całej trójce.3majcie się_bry
👤 szczurek
12.12.2011
Coś tak podejrzewałam, bany od dwóch tygodni się nie sypią _rotfl i jeszcze pytanko - kto na tym zdjęciu w garniturze, a kto w drechach?
a poważniej - powodzenia :)
👤 soffmiarka
12.12.2011
:@ chudy:(,_046
👤 Kakapo
12.12.2011
Papa _037
👤 Andrzej290
12.12.2011
Skaoda ze Chudy odszdłheejheej
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.