📰 News

Kalendarz adwentowy: Dzień 11

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9475
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (26)

👤 marhelcin
11.12.2011
kolejna nic nie wnoszaca do gry "nagroda" co tu ma sie podobać ? ja juz dzieckiem nie jestem ale jak graja dzieci i im się spodoba to chociaż na chwile odejdą od kompa a jak się trafią grający rodzice to też może dziecku frajde sprawia
👤 milumilusia
11.12.2011
nędza. Nie wiedziałam,że to gra dla 6-cio latków. Lipa z tym kalendarzem, fajnie się zaczęło,a teraz... szkoda słów
👤 ks83
11.12.2011
Nie martwcie się jutro będzie gorzej ;)
👤 sisula5
11.12.2011
Oj jak straszna porażka.Dorośli mają się bawić jak przedszkolaki hahaha
👤 mac1144
11.12.2011
I znowu ludzie wam się całe życie zawaliło przez wyklejankę ??? Całą noc pewnie spać nie mogliście z ciekawości co dziś będzie. W tych kapuścianych łbach się po przewracało o tej farmeramy. Już mylicie rzeczywistość z zabawą. Niedługo w miastach i wsiach będziecie owce, nietoperze, słonie i anakondy widzieć. Lepiej zapiszcie się do jakiejś grupy wsparcia, usiądźcie w kółeczko i płaczcie do siebie: łeeee, znowu wyklejanka, eeeeee ..... Buhahaaaa
👤 norbiMN
11.12.2011
Dobrze piszesz kolego brawo:)
👤 madelaine 01
11.12.2011
zgroda do sklejenia i złożenia.a potem.......łapiemy pomysłodawce tego cudu z BPi umieszczamy w środku.bo to klatka dla idiotów_63
👤 Kruszon_mocny
11.12.2011
Gdybym napisał prawdę co o tym myślę to bym został na bank zbanowany.
mac1144 pewnie teraz wycina swoją wyklejankę i bliski jest orgazmu bo mu BP tym razem dogodziło tak jak to sobie wymarzył.
👤 nerwi1982
11.12.2011
A jutro modele mikołaja i renifera do sklejania._042
👤 anulo1
11.12.2011
U mnie nie ma wycinanki, tylko biała kartka - tabula rasa._061
👤 provice
11.12.2011
Kolejny durny bezsens .... gdybym wiedział ze bedą takie durne nagrody zostawił bym sobie pórnik z podstawówki .... ech... za te floreny które kupujemy cały rok mogli by choć teraz jakos docenic graczy a nie męczyc nas zakupem kleju ,nożyczek ,kredek ....
👤 ewka1370
11.12.2011
Czyżby ...jaka gra takie i nagrody?_031
👤 celina454
11.12.2011
...i drukarki, bo moją drukarkę ostatnio sz...ag trafił _crach
👤 paulek60
11.12.2011
takie mądre nagrody jakie ich twórcy_042_042_042_042
👤 sypian
11.12.2011
najgorsze to jest to i e-kartka
👤 1
11.12.2011
zaczynają traktować graczy jak krowy - durne zwierzę, które można tylko doić ... z florenów [ czytaj: kasiorki ].
Uważam, że należy się nam trochę więcej szacunku, a nie ochłapy z pańskiego stołu . BP - istniejecie i żyjecie dzięki nam, graczom ....
👤 Czocherek
11.12.2011
milumilusia gdyby tylko 6 latki w to grały,nikt by nie kupował tyle fl,a forum było by puste... _037
👤 Wilkomaniak
11.12.2011
Boże, jaka nagroda, koniec, i biorę sznur i...<wiąże programistów> :D Za chwilę tak to będzie wyglądało, ludzie to tylko gra, uspokójcie się.
👤 franio2007
11.12.2011
Wilkomaniaku Masz Racje To Tylko Gra_051
👤 rurka66
11.12.2011
Oj morze jeszcze się ta gra poprawi no ten event bo jak na razie to kicha przez duże K _017_037_046_63
A myślałam że będzie tak fajnie jak w tamtym roku_037_63
👤 Geldoffly
11.12.2011
mac1144, brawa dla Ciebie za rozsądek.
A reszta niech płacze jak na dzieciaki przystało :)
👤 maj03
11.12.2011
koszmarek nie kalendarz adwentowy:o
👤 donkeykong74
11.12.2011
dzis spełniły się moje marzenia, wybieg do sklejenia:-) :(_63:(
👤 w_gwiazda
11.12.2011
Kalendarz to jedna wielka porażka:(
👤 Ogrodnik121970
11.12.2011
A udało się komus to pobrać? Bo mi niestety ale NIE :(. Z mojego punktu widzenia ta nagroda to porażka. Pomijajac już fakt, ze w Farmeramę graja całe pokolenia gdzie ja mam sobie takie wyklejamki ustawiać i po co one komu. Najgorsze w tym jest to, ze to wybieg, a to sugeruje, że będą do niego kartonowe zwierzaki _rotfl
👤 basiiulka
11.12.2011
Dobrze, niech jeszcze będą zwierzaki to co poniektórzy młodsi gracze powycinają i sobie stajenkę postawią pod choinką. Jak już ktoś wspomniał to może rodzice skorzystają i zaoferują zabawę dzieciom. A wy co byście chcieli niby dostawać codziennie po 100 super pasz i 180h kombajn? Jasne, że lepiej jest dostać 10 jednostek nawozy, ale jeżeli te 10 ma nas ucieszyć, to muszą dawać też coś, co nie daje żadnego profitu w grze. Poza tym chyba zapomnieliście, że dostaliśmy bardzo fajne przepisy i to za free... :)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.