📰 News

Zmiany kosmetyczne w szacie graficznej miasta.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9473
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (10)

👤 niunia27szcz
09.12.2011
a co to za kino co tam bedzie??
👤 maziaaa
09.12.2011
a my kiedy będziemy mieć kino??? chyba nie długo bo ciuchcia już u nas jeździ:D
👤 Wilkomaniak
09.12.2011
Czytaj OFF a się dowiesz ;)
Super jest ten jeżdżący pociąg i brama która się otwiera :D
👤 hasiokos
09.12.2011
pociąg jeździ młyn sie kręci ale co to zmienia?
👤 1
09.12.2011
czy ktoś wie, które kraje mają udostępnione kino ? - logowałem się w 6 różnych krajach [ językach ] - GER, HOL, CZE, ENG, FRA, BEL - i jakoś nie trafiłem, a sprawdzać wszystkich nie mam czasu
👤 hasiokos
09.12.2011
bo tu nie chodzi o język w jakim sie logujesz ale o miejsce w którym faktycznie jesteś, bo ja się loguję na PL ale mam kino bo siedzę sobie przed komputerkiem w anglii i mam kino i komunikaty po polsku
👤 1
09.12.2011
hasiokos - dzięki :)
ale bywało, że w Niemczech event zaczynał się wcześniej - logowałem się poprzez język niemiecki i "pracowałem" na farmie zbierając potrzebne fanty, kńczyłem , gdy event zaczynał się a wrrsji na olskę - miło, łatwo i przyjemnie. Widocznie zaszły zmiany.
pozdrawiam
👤 desperacja
09.12.2011
Kino jest np.w Anglii. Moge ogladac reklamówki ( 3 dziennie) i za kazdy film otrzymuje 1 FL.
👤 kuminekkarol
09.12.2011
Ja już chce te kino !!!!!!!hurra
👤 cyganka__
09.12.2011
w Niemczech tez juz od dosc dawna jest kino i röwniez dziennie dostaje 3 bilety.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.