📰 News

Nowe runy już w grze.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9471
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 sofija
09.12.2011
Runa większego pojemnika na nawóz jest jakaś dziwna , nie działa .Odkryłam zbiornik na 300 sztuk nawozu - niestety . Stan nawozu w zbiorniku nie przekracza 100 sztuk !!! _crach
👤 ks83
09.12.2011
U mnie to samo pokazuje 100/250 :@
👤 paulek60
09.12.2011
za wczas ich się pochwaliło u mnie to samo
👤 Kruszon_mocny
09.12.2011
Ja jak zwykle narzekam i się pytam gdzie jest obiecana runa od szybszej produkcji i od trofeów
👤 betim
09.12.2011
A ja odkryłam runę z dżemem truskawkowym i nie mam Nic!
👤 k_wiolcia82
10.12.2011
A u mnie działa. Fakt faktem ale piszę to ponad 12 h, ale stan obornika wynosi 107. Więc testy się powiodłytaniec
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.