📰 News

Błyskotki oraz światełka

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9464
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 pszczolka2222
07.12.2011
jestem pierwsza
👤 ciociaeva
07.12.2011
jestem druga
👤 joasia197610
07.12.2011
trzeci a sie jaram mniej od was...

Ps.Z konta mamy pisze jestem chlopakiem
👤 Geldoffly
07.12.2011
za taki spam powinni banować...
👤 Justyna121
07.12.2011
piąta _papryczka
pewnie będzie wypadać coś z pól coś czuję
👤 buba162
07.12.2011
a to czasami nie będzie tak jak ze złotym miastem
i może dostaniemy ubraną choinkę w mieście jak skończymy dawać
to tylko moje luźne :)przemyślenia
co wy o tym sądzicie?
👤 martss
07.12.2011
Zimowa magia - od 12.12.2011 do 16.12.2011.
Nam jest potrzebna pomoc w ozdobie miasta.

Pada śnieg! Magia zimy wisi w powietrzu. Czy możesz pomóc nam ubrać miasto? Jeśli wszyscy fermerzy będą brali udział w tym, to wkrótce nasze miasto będzie ubierało się do całego magicznego. Zbierz błyskotki i ogniki na twojej fermie i przynieś ich do nas. Ciebie czekają przepiękne nagrody.

Tu zobaczysz postęp wykonania misji przy współudziale wszystkich fermerów. Czym więcej was współpracuje i dostawia towary, tym szybciej Wy dosięgnijcie cel. Każdorazowo kiedy coś zdajecie, otrzymujecie dla siebie punkty doświadczenia! Możecie śledzić postęp nie tylko w tym oknie, również to będzie widać w mieście. Czy zdążymy zrobić wszystko w czas?
👤 robertinho
07.12.2011
nagrody będą podobno extra!!! będzie naklejka z reniferem, okazyjna e-kartka i przepiękne tapety...
👤 dorota444
07.12.2011
A ja widzę skrzynkę z florkami, .....może to nagroda
👤 -awaria-
07.12.2011
skrzynka z florkami z plusikiem.
to może oznaczać tylko jedno. Jak się chce skończyć misję wcześniej to kupujesz potrzebne produkty za florki.
👤 -katarzynka81-
07.12.2011
Ja stawiam na ozdobę, kolejną, której nie będzie gdzie postawić :|
👤 jabolka
08.12.2011
też uważam , że po tym ewencie będziemy mieć w mieście pięknie ustrojoną choinkę otoczoną naszymi zwierzakami :D
👤 batmanka
08.12.2011
awaria ma rację. To będą kolejne etapy prac. Trzeba będzie dawać błyskotki, światełka, zwierzęta i rośliny, lub kończyć za florki za pomocą tego ostatniego przycisku. Nikt nam raczej florków nie da, chociaż zobaczcie - znowu chcą od nas łaski, znowu się musimy wszyscy zebrać do roboty, żeby osiągnąć cel. To samo co było przy nowym mieście. BP nigdy się nie nauczy.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.