📰 News

Kalendarz adwentowy: Dzień 7

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9463
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 1
07.12.2011
tragedia_037
jak nowe runy będą na tym poziomie, to kończę gre
👤 x3kotekk
07.12.2011
omg.
👤 koks110
07.12.2011
Ludzie masakra... Farmerama jest coraz gorsza.. Coraz mniej chce mi się w nią grać.. :(
👤 Kruszon_mocny
07.12.2011
Znowu to samo g@wno (tylko kombajn i trochę super paszy były ok bo nawet te dwa nowe przepisy nic nowego nie dają) co zwykle dali wysyłaj e-kartki i przy okazji ich reklamuj za darmo ten kalendarz świąteczny to porażka, BP coraz skuteczniej mnie zniechęca do ich gier
👤 madelaine 01
07.12.2011
kolejnym ''super prezentem''bedzie-wez młotek z koła fortuny i dobrze pierd***** sie w glowe.przestaniesz wierzyc w św.mikolaja i kalendarz adwentowy farmy.nie spodziewaj sie cudow.BP robi z nas idiotow na kazdy mozliwy sposob.
👤 zosiabp
07.12.2011
Ludzie, zniesmacza mnie to ciągłe narzekanie! Nie chcecie - nie piszcie e-kartek, i tyle w tym temacie! Gdybyście codziennie dostawali 1000 florków, to za chwilę narzekalibyście czemu nie 2000! Pokory trochę, i dystansu do siebie życzę :)
👤 Kruszon_mocny
07.12.2011
Wolałbym już pełny zbiornik wody bo na gnój nie można liczyć gdyż w tej chwili stanowi on dobro luksusowe.
👤 luizi1
07.12.2011
brawo zosiabp _056, typowy naród polski, ciągłe narzekania, jeśli się komuś nie podoba niech nie gra
👤 roman1954s
07.12.2011
To wyp....ć z tej gry ,bo już się żygać chce na to ciągłe marudzenie!!!!!!:@
👤 fudziaroksia
07.12.2011
Wiecie co ja o tym myślę? Gdyby wszystko podaliby nam na talerzu cała gra straciłaby dla mnie sens. Przecież frajda polega na zdobywaniu, przechodzeniu na kolejne poziomy itd. Za złotówki florków nie kupuję bo nie czuję takiej potrzeby, do 69 poziomu doszłam własnymi siłami. I z dużą przyjemnością sprawdzam co kryje się pod kolejnym numerkiem, nawet jeśli okazuje się być to tapeta, czy kartka to wcześniej był kombajn i super pasza, jak dla mnie bilans i tak dodatni bo nic na tym nie tracimy_014
👤 1seba7
07.12.2011
omghelp
👤 aniolq
07.12.2011
porażka!!!!!!!!!
👤 paulek60
07.12.2011
myślę że narzekamy na wszystko ale gdy wprowadzili taką grę to mogli by dokładnie informować graczy o nowinkach i dać się nam rozwijać ażeby mieliśmy radość z zabawy grając od dłuższego czasu można zauważyć o lekkich utrudnieniach które trochę zniechęcają a każdy z nas mają prawo do swojego zdania
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.