📰 News

Prace konserwacyjne

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9462
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (3)

👤 desperacja
06.12.2011
No tak! Jak jest misja i chcesz sobie posiać przed wyjściem do pracy to prace konserwacyjne! Waszego "PRZEPRASZAM" do misji sie nie da dodac!!!
👤 batmanka
06.12.2011
Na szczęście ja pracuję na noce i poranne siewy mam po 7, więc już powinny być wtedy prace zakończone. Ale wiem co masz na myśli. To wkurzające. Ale z pewnością celowe. Przecież co event ta sama historia - prace konserwacyjne, żeby nie dało się za dużo plonów usiać - względnie zdobyć tego, co wypada z plonów. BigPointowa tradycja.
👤 sofija
07.12.2011
U mnie już przed 3 pracowali ...dziecko na jedzonko wstało i miałam okazję przesiać pole a tu nic z tego ._059
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.