📰 News

Kalafior i Przytulia w grze.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9458
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (9)

👤 k_wiolcia82
05.12.2011
Troszkę bez sensu!!!!??? Taki wysoki lvl i tyle PD. Po co komu to będzie?? Chyba że nas czymś zaskoczą
👤 Niezapominajka
05.12.2011
Ilość PD za roślinki powalające. Albo to zmienią albo poziomy dostępności.;) @up Niech już nas niczym takim nie zaskakują. :P
👤 k_wiolcia82
05.12.2011
I ciekawe czy zostanie tyle roślin ile było jak kończył się event czy trzeba dokonać zakupu za SG
👤 barwinkowo22
05.12.2011
Niezapominajka PD jest dostosowane do czasu wzrostu roślin, a nawet troszkę więcej. Jagody też rosną 10h jak kalafior, a dają 60 PD, natomiast arbuz rośnie 5:30h i daję 33 PD - przytulia 5h i 32PD.
👤 mysikrolik
05.12.2011
A mnie się wydaje,że ktoś zrobił tzw.CZESKI BŁĄD /przestawił cyfry/ i przytulia b.dost. od 48p. a kalafior od 58 albo jeszcze inaczej PD zostały zamienione z poziomem ... to by chyba było lepiej dla nas grających _022
👤 pucekk1985
05.12.2011
no dostepne od 85 poziomu hehehe, smiechu warte kto ma taki poziom ;]
👤 hasiokos
05.12.2011
ja mam końcówkę 78 i wśród moich sąsiadów najwyższy to 81, nic dziwnego że bp wprowadza coś na nowe poziomy jak jeszcze się tam nie dostaliśmy, żeby nie byo komunikatu że nic się nie dostaje za poziom
👤 farben
06.12.2011
Co, chcielibyście kolejną roślinę, która rośnie prawie 20 godzin i której nikt nie sieje, bo się nie opłaca tyle czekać? Bardzo dobrze, że na poziomie 80+ będą nowe rośliny, które będzie można siać bez super nawozu i wody, które nie będą tylko na pokaz i do siania od święta. Dodatkowo jak już ktoś zauważył, dają one więcej PD niż inne rośliny o takim czasie dojrzewania, coś jak chmiel. Ale ok, wy tutaj tylko narzekacie jak zwykle, nic nowego :D
👤 kasandra2121
06.12.2011
ja koncze 81 lvl i juz sie ciesze ze dalej cos mnie jeszcze czeka
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.