📰 News
Uczta dla Mikołaja
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (21)
Dali by coś nowego
Porozmnażam trochę cynamonu, ale nie wiem czy będę robić misję mikołajową. 8,5 tysi będzie bardzo ciężko zdobyć. Nie mam supernawozu, tylko troszkę nawozu Zosi, a dżem z dyni za drogi, zresztą nie jestem do niego przekonana. Do tego przecież pracuję.
Uważam że jak chcą dawać jedną misję za drugą, to powinni odpuścić z ilościami i dopasować je do kiepskich nagród :p
Tak się zastanawiam, ile będą kosztować te nowe runy. Bo jak ładują nam tyle gwiazdek, to może te nowe funkcje na drzewie będą bardzo kosztowne. Jak myślicie?
Zaloguj się aby dodać komentarz.