📰 News

Kalendarz adwentowy: Dzień 5

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9456
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (14)

👤 e7sosenka
05.12.2011
potrzebny cynamon... a skąd ja Go mam wziąć??:)
👤 Betka84
05.12.2011
a gdzie go mogę znaleźć? bo w fabryce nie widzę...
👤 Filip99
05.12.2011
Cynamon będzie podczas eventu Mikołajkowego i po nim, a event Mikołajkowy zaczyna się za ok.1h
👤 isbella85
05.12.2011
cynamon będzie w misji na Mikołaja od jutra:)
👤 Maksiu
05.12.2011
Event Mikołajowy to ok. południa będzie dopiero...
👤 hasiokos
05.12.2011
dziwne, przecież marcepan to się z migdałów robi a nie cynamonu
👤 patrycjunia28
05.12.2011
Jak się wybiera te prezenty? Naciskam na te drzwiczki i tylko wyskakuje mi komunikat, że taki jest prezent do wzięcia, ale nie wiem jak go dostać...
👤 madziulek0810
05.12.2011
A w ogóle gdzie są te drzwiczki ja nic nie mam i nie rozumiem... prosze o pomoc
👤 migotka0504
05.12.2011
1. Wchodzisz w kalendarz adwentowy (koło kombajnu na głównej łące)
2.Klikasz np. 5 (stosownie do dnia miesiąca, który obecnie trwa)
3. Klikasz OK i już go masz
4. Jeśli to jest kod bonusowy, wchodzisz w newsy, klikasz kod kreskowy i tam realizujesz kod wpisując go i klikając wyślij.
B)
👤 kris56
05.12.2011
pytanko :
Od jakiego poziomu w piekarni pojawi się marcepan ?
Mam 3-ci poziom i u mnie nie pojawił się marcepan....:(
Pozdrawiam
kris564056
👤 MisiekS
05.12.2011
kris56 marcepan sie wyrabia w przetwurni warzyw i owoców a nie w piekarni
👤 frustracja
05.12.2011
Fajny przepis, po tej misji będzie sobie można robić, ale póki co każda sztuka cynamonu cenna :)
👤 grazainka
05.12.2011
Marcepan jest w dżemiarni, 2 poziom.
Ja wolę zrobić dżem z pigwy. Więcej punktów łatwiej dostępne składniki.:(
👤 kris56
06.12.2011
MisiekS

Serdeczne dzięki za informacje :)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.