📰 News

Życzenia urodzinowe

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9455
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (12)

👤 chudy
04.12.2011
taniec _0202love _papryczka _043
👤 DAvSON
04.12.2011
Do Forda namawiam , mówi
- nie wart dolara...

Oj Barbara Barbara !

Zdrowia, szczęścia i słodyczy dziś DAvSON Tobie życzy :)

_bry
👤 Ogrodnik121970
04.12.2011
Wszystkiego naj z okazji urodzin :) _047 _0202love serduszeczko
👤 czarnulka
04.12.2011
Spełnienia marzeń _043
👤 bacha25
04.12.2011
serduszeczkodziekuję bardzo serduszeczko
👤 adrian
04.12.2011
Nie życzę Ci tego co wszyscy, bo to już wiesz. Życzę ciekawych pomysłów i oczywiście ich realizacji też. Byś potrafiła cieszyć się z każdej chwili - nie tylko z tych cudownych, jak jest w zwyczaju. Dobrego wyboru, gdy okaże się, że jesteś na dróg rozstaju. Byś spotykała tylko ludzi - aniołów. By te z Twoich marzeń, które spłonęły, powstały z popiołów. Optymizmu od stóp po czubek głowy, byś cokolwiek robisz angażowała się w całości, a nie do połowy. By udało Ci się to, o czym inni by pomyśleć się nie ośmielili. Wiedz, że tylko Ci, którzy mieli ponad przeciętne pragnienia szczyty zdobyli._047 Sto lat!!!!
👤 daniel2005r
04.12.2011
_047_polewam_dj_jaazdaa_043_girls0_056
👤 KeramAklap
04.12.2011
Wszystkiego naj,naj naj_047

z górniczym pozdrowieniem ;) PYRSK _piwo
👤 Aroma20
04.12.2011
Aby puzzle Twojego życia
z wielu części się składały...
Pełne dobroci i życzliwości
wszystkie idealnie pasowały...
Tworzyły obraz barwny i cudowny,
przyjaźnią i miłością malowany....
Dawały SIŁĘ... - by być...by trwać...
Byś zawsze czuła się kochana...

Wszystkiego najlepszego Basiu :*:*:*:*:*
👤 wrotka1950
04.12.2011
[b][center][b]
Z okazji urodzin życzę Ci, by każda łza
W Twoim życiu była łzą szczęścia,
Każde słowo, które wypowiesz,
miało kształt serca.
Życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i radości
I to, o czym marzysz, by się spełniło,
i to co kochasz, by Twoje było.

serduszeczko _polewam _047
👤 hasiokos
04.12.2011
wszystkiego naj i samych jajecznych i choinek z sadzonek a z zagród świstaków świetlików i to co ci brakuje
👤 bunka89
04.12.2011
Wszystkiego najlepszego Basiu !! Ja tez obchodze dzis urodziny :P
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.