📰 News

Mini eventy.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9450
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 peter077
04.12.2011
mam pytanie co daje choinka ??
👤 migotka0504
04.12.2011
Bombki, nie wiem dlaczego pousuwaliście komentarze wczoraj było ich wiele, a dziś wszędzie zero...
👤 x3kotekk
04.12.2011
no własnie... o co chodzi z tymi komentarzami? O_o
👤 iwonek1972
04.12.2011
zamiast choinki mam tęczowe drzewo już 3 chcę choinkę
👤 kingusia
04.12.2011
ja mam już 3 drzewa jajeczne ;)
1 nie wiem z kąt
2.z sadzonek ileś miesięcy temu
3teraz z sadzonek ;)
robota
_062
👤 hasiokos
04.12.2011
a ja mam pytanie, dlaczego z sadzonek nie wyskakują drzewo nietoperzy i potworne drzewo, przecież wiosenne wyskakuje a to była też nagroda eventowa, w czym mroczne drzewka są gorsze? no i jeszcze jodła powinna być , choć niektórzy nieźle by sie wpienili gdyby wyskoczyła im z sadzonki :D:D:D:D
👤 RomulusAdamus
05.12.2011
Tiaaa..... gruszki na wierzbie.... zamiast choinki mam kolejną jabłoń nigdy już nie kupię kota w worku_021
👤 joasia197610
05.12.2011
JUUUUUUUUUUPI mam choinkę!!!!!
Ps.Dla ciekawych honika daje około 100pd/20godzin...Po podsypaniu nawozem zosi daje 150 pd... Ale co z tego...MAM BOMBKI!!!!!!! :)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.