📰 News

Plotki sowy Eleonory.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11724
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 Papa-Smerf
08.11.2015
Oj będzie się działo:D
Oczywiście wasza-farma.pl pierwsze podaje info na ten temat _029
👤 DAvSON
08.11.2015
Papa-Smerf - staramy się jak możemy :)
👤 batmanka
09.11.2015
Dość już mam tych kalendarzy. Same bzdety w nich. :(
👤 DAvSON
09.11.2015
#3 batmanka - ja podchodzę do kalendarzy tak: lepsze coś niż nic. Nikt nas nie zmusza aby je odkrywać, a skoro dają dlaczego nie brać ? Zobaczymy czym nas nie zaskoczą w tym roku :)
👤 CandyAngel
09.11.2015
:) DAvSON ma rację
Ja np lubię kalendarze, lepszy rydz niż nic :)
👤 batmanka
09.11.2015
Jak można dalej myśleć, że w kalendarzu będzie coś porządnego? Nawozy Zośki, superpasza, supergluty, kasa, expo, ewentualnie tropikalne expo i durnostójki - nic więcej nie należy się spodziewać. Jeśli jakimś cudem dadzą złote banany, to tylko sztukę albo dwie - nie należy oczekiwać więcej. Prędzej bym się spodziewała, że banany dodadzą do pnącza jako główny prezent, żeby zmusić graczy do odsłaniania wszystkich bzdur po kolei (a nawet odsłaniania zaległych prezentów za florki, bo jestem pewna, że tym razem też tak będzie).
Odpowiadając na Twoje pytanie: gdybyśmy właśnie nie brali tych ochłapów tylko dlatego, żeby mieć cokolwiek, to może właśnie do Niemców w końcu coś by dotarło. A tak przez namiętnych kolekcjonerów durnostójek i rzędów na pnączu nie ma co liczyć na poprawę sytuacji.
👤 Vanja
09.11.2015
batmanka - ja cie nie rozumiem jak ci tak wszystko po kolei przeszkadza to po co grasz
👤 farmatylda
09.11.2015
ja tam lubię kalendarze.lepszy jakikolwiek prezent niż żaden:)
👤 Biedroneczka
10.11.2015
Odkrywanie codziennie prezentu to fajna sprawa. Ta ciekawość odkrywania to jest to.
👤 kociaczek_grom
10.11.2015
Ja też lubię kalendarz i nie mam nic przeciwko super paszy czy super nawozu zawsze to wykorzystam.
👤 _MIKA_
11.11.2015
Ja osobiście nie mam nic przeciwko kalendarzom :), ale....NIE MA GDZIE już stawiać tych wszystkich ozdób!! Ewidentnie w grze BRAKUJE DODATKOWYCH dwóch pól, albo jedno to już sukces! Tego jest od groma i nie ma gdzie stawiać! Zagrody, drzewa ozdoby, pytam...GDZIE TO STAWIAĆ...;/
👤 kociaczek_grom
12.11.2015
Moja droga jak byś wszystko wystawiła to miała byś wszystkiego ogrom stodoła by pękła w szwach i targ był by niepotrzebny bo każdy miał by wszystkiego nadmiar.Sama sobie też tak tłumaczę bo prawdę mówiąc chociaż jedna działka dodatkowo przydała by się jestem za_40
👤 celijon45
20.11.2015
dlaczego nie mogę się dopatrzyć na mojej farmie hydrantów?_broktanc
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.