📰 News

Pancerniki w grze niebawem....

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11618
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (4)

👤 Vanja
12.09.2015
Te nowe zagrody - żółwie zimordki sa super ta dla pancernikow rowniez
widac zdecydowanie ze jakis czas temu zmienil im sie grafik i to zdecydowanie na lepsze
👤 batmanka
13.09.2015
Ładne czy brzydkie - to nie ma znaczenia, kiedy wreszcie to zrozumiecie? Liczy się cena i sposób zdobycia - a na 100% będzie w TS-ach. Pawia można puścić od ciągłych nowych TS-ów. Do nikogo nic nie dociera. Ani do BP, ani do ciebie, szefie.
👤 farmatylda
13.09.2015
a co ma docierać?
dopóki ludzie płacą za to realną kasę będziemy mieć nową zagrode albo drzewko co miesiac
👤 Vanja
14.09.2015
kazdego jest to indywidualna sprawa czy placi realne pieniadze by grac
dla mnie liczy sie fakt ze zagroda jest lada a czy beda ja miec czy nie to juz calkiem inna kwestia
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.