📰 News

Aktualizacja - Las Deszczowy

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11587
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (20)

👤 mentlik
25.08.2015
Las lasem a co z obiecaną rafą ???
👤 biednafarmerka
25.08.2015
pewnie ja chemikalia rozpuściły :D
👤 farmatylda
25.08.2015
super! szkoda tylko że niedawno wydałam wszystkie gwiazdki _77
👤 batmanka
25.08.2015
Koszt duży, ale ważne, że nie w złotych bananach. Będzie powód, by misje robić. Inna sprawa, że nie mam towaru do większości z nich, ale co tam, jest jeszcze Franek, który ma na liście prezentów 1 gwiazdkę. Powoli jakoś się uzbiera. Grunt że będzie większa powierzchnia siewna, czego się po rafie spodziewać nie należy.
Pierwsze naprawdę dobre posunięcie Varuna.
👤 Jamajka23
25.08.2015
HURAhurra Ja mam w zapasie 750 gwiazdek. Także byle do czwartku_029
👤 -kjpn-
25.08.2015
mając ponad 1600 gwiazdek mogę się szarpnąć i wydać 250 gwiazdek...:)
👤 czekalowska
25.08.2015
Ja też czekam do czwartku, cieszę się dobra wiadomość, pozdrawiam
👤 batmanka
25.08.2015
Ja was nie mogę, skąd wy tyle gwiazdek macie w zapasie? Żadnych run nie kupujecie? :o
👤 belle 8
26.08.2015
batmanka, trzeba się spiąć i powykańczać misje w spóldzielni :)) ja mam ponad 800 gwiazdek ale w spółdzielni zostały mi tylko końcówki hodowlanych, hehe i wszystkie runy odkryte. Za to z banankami jestem na czysto. Ale z tego lasu się cieszę, będzie coś nowego i więcej miejsca,pzdr
👤 Deso
26.08.2015
[img]http://static.tumblr.com/35e52dab2c52d8bfcedb579e6f6a2a57/mtfdwa3/CClmwa7zx/tumblr_static_drunk.gif[/img]

Party hard! Po nie wiadomo już ilu miesiącach, dodadzą nam pole na bahamaramę!
👤 aneczka78
26.08.2015
o kurcze ja tez nwydalam gwiazdki. no nic dalej do roboty _77_003_crach. pozdrowienia dla wszystkich farmerowiczow_dobranoc
👤 CandyAngel
26.08.2015
No nareszcie Varun zrobiłeś coś konkretnego ! Dziękujemy !
👤 batmanka
26.08.2015
belle 8, tylko że ja nie robię misji hodowlanych poza pierwszym ich etapem, w którym oddaje się zwykłe zwierzaki. Do misji "Zamki z piasku" trzeba tyle zwierzaków hodowlanych, że często mam długie przestoje na robienie superpaszy w młynie. Nie mówiąc już o zbieraniu bananów na odblokowywanie składników do tejże misji.
No nic, muszę liczyć na Franka. On chyba o tym wie, bo dzisiaj dał mi gwiazdkę :)
👤 olka1984
26.08.2015
ale teraz to przynajmniej wiem dlaczego w ciągu 1 dnia wpadło mi z targu 4 mln SG!!! Parcie na gwiazdki, parcie na misje w spółdzielni i szaleństwo zakupów na targu
70 mln SG przekroczone _062
👤 -kjpn-
26.08.2015
Batmanka czas brać się do roboty i kończyć misje, a drzewo co chcę (a prawie wszystko) mam odłonięte :) Olka i co się chwalisz...:) może bym pozazdrościł gdybyś chociaż 1/10 zamienił na złotówki :P ps. pomocy w usunięciu wyskakujących okienek na waszej-farmie (badziew się z reklamami otwiera) :(
👤 suez75
26.08.2015
Miałem 13 gwiazdek a teraz mam 250 ale 13 milionów SG poszło niestety:( Ale niestety coś za coś
👤 olka1984
26.08.2015
To jest szansa że mnie wspomogłeś w osiągnięciu wyniku SG. Kjpn mi żadne okienka nie wyskakują. W pracy Ci powiem co trzeba zrobić _40 P.S. chętni bym zamienił nawet na 1%. Żeby w rzeczywistości zarabianie kasy było takie łatwe _jump
👤 Jamajka23
27.08.2015
Hej. I nowe pole odblokowane_062
👤 Slawko_CG
27.08.2015
Ciekawe tylko, czy do gwiazdki dostaniemy obiecaną Rafę? Tyle było gadania o rafie, a tu miła niespodzianka i mamy nowy las :) Dzięki ale bez kombajnów coraz więcej czasu trzeba spędzać na farmie :-)
👤 Deso
27.08.2015
Slawko_CG Rafa miała być już w czerwcu, ale olali sprawę. xD
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.