📰 News
Walentynkowy rząd na cudownym pnączu i rekompensaty dla wszystkich tylko nie dla Polaków?
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (19)
Jeszcze bardziej cieszy mnie to, że nie walczymy sami, że tak bardzo wspieracie nas w tej walce zarówno tu w postawionych komentarzach, jak i w wątku, który ktoś założył na OFF, a w którym z przyjemnością przeczytałem także Twoje posty (szkoda, że na jeden się nie załapałem - usunęli nim zdążyłem tam zajrzeć
Jeszcze raz zachęcam do spróbowania napisania do angielskiego PT. Wiemy na 100%, że rekompensaty były. Czy są nadal? Można to sprawdzić tylko w jeden sposób - ktoś kto ma pnącze musi spróbować uzyskać odszkodowanie tą drogą.
Odpowiedź na pytanie czy rekompensaty są nadal przyznawane przez inne supporty, szczególnie zyskuje na znaczeniu, w świetle odpowiedzi jaką udzieliła sama polska ICM w wątku na OFF. Taki mały test... na prawdomówność
Edit:
12 Monkeys - dwa, ale drugi cytuje Izolda
"Hello,
Thank you for writing in and giving us the opportunity to assist you. My
name is Chloe and I will be
Please allow me a couple of hours to discuss this with the Polish team and
I will be in touch with you as soon as possible with more details.
Sincerely,
Chloe
--
Bigpoint Support"
W końcu mogę liczyć na pomoc, szkoda ze zagranicznej ekipy ale jednak pomoc !!
jakby ktos chcial rekompensaty to juutro tp czeka
Ten gif idealnie podsumowuje Mouse i jej przy****sów. No sorry ale żeby uzyskać pomoc od zagranicznego supportu a nie od polskiego? Zalatuje mi to podejściem EA a dlaczego? krótka historia.
W roku 2012, kiedy premierę miała gra Mass Effect 3, chciałem przetransferować z starego konta na BSN(Bioware Social Network) Dragon Age: Początek oraz Mass Effect 2, na nowe gdzie mam ME3 etc. A tu co? Polski support odsyłał mnie do Amerykańskiego, a ci z powrotem do Polskiego. I co załatwiłem? Nic bo to było nie na moje nerwy.
GG Mouse, widzę że uczyła się od najlepszych w tym fachu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.