📰 News

Fabryczka dla motyli - animacja.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11433
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (3)

👤 Vanessa19
04.05.2015
Według mnie trochę za bardzo kolorowe i po drugie trochę przesłodzone np. za dużo motyli i ten (chyba) pyłek za gęsty jest i to wszystko jest takie trochę "zlane" ze sobą :) To tyle moich uwag a pochwały to że jest kolejna nowa fabryka :) Ciekawe czy będą kolorowe motylki :)_062
👤 basia3006
04.05.2015
Moim zdaniem to już lekka przesada ino nowe zagrody lub fabryki czy drzewa a miejsca ani troche wiecej gdzie to wszystko pomieścić:o
👤 belle 8
04.05.2015
Mi to się nawet podoba, chociaż terrarium dla motyli jest najładniejsze więc fabryczka też mogła by zabłysnąć._047
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.