📰 News

Fabryka motyli - pierwsze grafiki.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11410
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 belle 8
20.04.2015
Motylki bardzo mi się podobają, chyba najbardziej ze wszystkich zagród. A co ta fabryczka będzie produkowała, może tęczowe sny?? _wyrocznia
👤 DAvSON
20.04.2015
Produktem będzie Magiczny pył
👤 belle 8
20.04.2015
Oooo, magiczny pył, to coś ciekawego. Posypiemy i zaczarujemy farme. _wyrocznia
👤 orszulka70
20.04.2015
motylki bardzo piękne tylko gdzie je postawic?
👤 kasandra2121
21.04.2015
fabryczka przepiekna - tylko teraz przydalaby sie 1 łąka tylko na same zagrody
👤 batmanka
21.04.2015
A mnie tam się przyda. Mój przetwórca od dawna ma motyle z koła fortuny, z którymi dotychczas nie bardzo było co robić, poza oddaniem do 1 misji z TS-ami. Jedną fabryczkę jakoś wcisnę. I tak 3/4 zagród i fabryk kurzy mi się w pasku, żeby było miejsce na sporo pól. Robię tak jak chyba większość z nas: wystawiam po kilka najpotrzebniejszych zagród/fabryk i w razie potrzeby wymieniam jedne na inne. Żmudne, ale konieczne w tej sytuacji.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.