📰 News

Oficjalne lanie wody na temat zmian w młynie.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11409
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (4)

👤 Frost61
16.04.2015
W młynie na wyspie brak nadal produkcji super paszy dla tamtejszych zagród i fabryczek !!!!!
Na pnączu powinno pokazywać w końcowej fazie czas w sekundach do uruchomienia rzędu !!!!
Przydałoby się trzecie miejsce na bonus złoty - mogłoby być za 500 gwiazdek !!!
Pozdrawiam z 96 poziomu i 253 na wyspie
👤 12 Monkeys
16.04.2015
Pitu pitu.
Szkoda czytać i tracić czas na farmowy bełkot z ff.
👤 batmanka
19.04.2015
Złote banany dajcie w eventach, wy zakute niemieckie głowy. Za gwiazdki bananów sobie nie kupimy.
👤 mamajan18
22.04.2015
Rzadko się włączam do dyskusji bo z natury ciężko mnie wyprowadzić z równowagi. Przyjmuję grę z dobrodziejstwem inwentarza, co nie oznacza, że wszystko mi się w niej podoba. Gram 5 lat ale z równowagi wyprowadził mnie niejaki Franek Kędzierzawy – otóż przed przejściem 90 poziomu na wielkim prezencie pojawia się informacja: ,,osiągnij 90 poziom, jedź codziennie przez 5 dni ciasto (…), aby otrzymać ten prezent. Po osiągnięciu poziomu 90 treść zasadniczo się zmienia, poprzez dodanie słowa, a może dostaniesz ten prezent. Producent winien wiedzieć, iż nie dotrzymuje umowy z graczami przynajmniej tymi, którzy jak ja włączają w zabawę środki finansowe. Czynienie obietnicy, która po spełnieniu warunków staje się kwestią uznaniową (od dwóch tygodni nie otrzymałam dużej paczki) jest dzieleniem, które celowo wprowadza w błąd użytkowników gry, którzy w celu zdobycia 90 poziomu inwestują w grę. Mimo, iż jest to zabawa nie pozostawia wątpliwości fakt, że winna opierać się na zasadach uczciwości. Rozważam możliwość napisania w tej sprawie (z załączeniem potwierdzeń zainwestowanych środków karta i bilingi) do Prezesa Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.