📰 News
Cenzura? Na OFF ciągle żywa!
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (6)
Ps. może być jeszcze gorzej jak mysz zostanie ICM-em (plan sukcesji).
Inna sprawa, że posty skutecznie usuwali i nadal zapewne usuwają, bo to dla nich nie wygodna sprawa. Zwłaszcza jak wytknąłem publicznie ich machlojki z Mouse na czele. Mówcie co chcecie, ale Mouse może być dorosła, ale rozum na poziomie gimnazjalisty ma. (Potocznie zwany gimbus)
Dostałem bana do 8 maja, ale nie żałuje dlaczego? Bo to jawnie pokazuje, że racja jest po stronie krytyków, nie po stronie tych szuj.
No i sorry, ale kto zna na tyle niemiecki by móc dyskutować na niemieckim off? Ludzie chcieli na spokojnie u nas na polskim offie, ale widocznie się nie da. Gnój panuje na polskim off.
próbowałam skomentować post natychmiast wyleciał
Jasno widzę jedną rzecz: skoro nawet u Niemców ekipa wspierająca graczy wyleciała z hukiem, to znaczy, że dla OFF praktycznie nie ma już ratunku. A co za tym idzie, nie ma ratunku dla twórców gry.
Dobrze by było, gdyby na niemieckim forum tolerowali posty w języku angielskim, wtedy zapewne o wiele więcej polskich graczy by tam dyskutowało.
Koczownik ma racje, ta gra kompletnie zeszła na psy. Dobrze że są alternatywy w formie steam etc, choć nie zawsze lepsze.
Zaloguj się aby dodać komentarz.