📰 News
Jak polskie OFF ma nas graczy w poważaniu...
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (6)
Tak podsumuje swój komentarz, a czemu Hitler? Bo zachowanie Mouse lekko zalatuje od niego.
Zastanawia mnie jakimi kryteriami kierowano się przy doborze TL-a polskiego off. Patrząc na to co wyprawia Mouse to można domniemywać, że szczególnie premiowana była nienawiść wobec graczy, złośliwość, chamstwo, jak najmniejsze pojęcie o grze i brak zrozumienia dla problemów ludzi tam piszących. Ta pani to zaprzeczenie tych wszystkich cech, którymi powinna się szczycić osoba piastując takie stanowisko (widać to na innych offach). Jest ordynarna wobec graczy. Potrafi tylko wklejać cytaty i linki. Nie potrafi lub nie chce się nic nowego nauczyć - te same bzdurne odpowiedzi na identyczne pytania w ogólnych, mimo, że we wcześniejszych wątkach już była poprawiana przez graczy. Sama ma problemy z poprawnym skleceniem paru zdań. No i wyraźnie widać, że nie zna angielskiego, co widać po bzdurach jakie wypisuje w mniej sztampowych ogłoszeniach.
Brawo DAvSON! Więcej takich tekstów! To jedyna szansa dla nas graczy, że w końcu ktoś odpowiedni to przeczyta i zajmie się problemem.
Zaloguj się aby dodać komentarz.