📰 News
Nowa nagroda w imprezowym trybie koła fortuny.
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (7)
niestety u sąsiadów mamy od 1 do 4 różnych kwiatków i nawet niektórych po 3 dublety /wnuczek kręci wiatrakiem - ma szczęście/.
Mam nadzieję, że nigdy nie aktywuje mi się rząd z kwiatkami, bo pnącza nie mam i nie zamierzam nigdy mieć. Jedyne co zaczynam rozważać, to port na Bahamie, bo już całkiem sporo tych bahamskich ozdób, a miejsca jak wiecie kompletnie brak. Ale do tego jeszcze kawał drogi.
A co do G&T, to należałoby się cieszyć, jeśli w ogóle je w tym roku włączą chociaż raz. A żeby jeszcze chcieć wymiany kwiatkami podczas tego eventu - marzenie ściętej głowy moim skromnym zdaniem.
EDIT: Na farmie przetwórcy dopadłam diskoróżyczkę (choć tak naprawdę to margerytka, a nie żadna róża), która ładnie zdobi moją Bahamę-
Zaloguj się aby dodać komentarz.