📰 News
Plansza u Franka a praca polskiego OFF.
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (3)
Spotkałam się też z miłym odzewem ze strony graczy niemieckich. Dziękowali nam między innymi za szum jaki zrobiliśmy wokół wymiany TPD na złote banany. To dzięki nam- graczom z Polski i stronkom fanowskim- oddali nam je wtedy.
Wojchilla już dawno powinien zostać zmieniony. Nie nadaje się na to stanowisko. Ilość błędów pojawiających się w tej grze jest zatrważająca. Płacimy za wiecznie zacinający się kombajn, za TSy z których gracze na 95lvl dostają jabłonkę XXL- żenada. Wprowadzają co chwila nowe zagrody i drzewka zamiast skupić się na naprawieniu błędów. Wielu graczy na wysokich poziomach rezygnuje z gry- widzę to między innymi po moich sąsiadach.
Trzeba walczyć o swoje a nie- kupować floreny, napychać im kieszenie i siedzieć cicho.
Zaloguj się aby dodać komentarz.