📰 News

Plansza u Franka a praca polskiego OFF.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11300
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (3)

👤 wampi
11.02.2015
Witam. Ja w temacie PT czuję się bezradna i wściekła. Nie oszukujmy się - wielu z nas wydaje na to pieniądze, w tym ja. Ciagłe sadzonki, stajenne itp. Prosiłam ich o coś istotnego nie wiem już ile razy. A PT to jakaś ściema, jak dla mnie. Wkurza mnie ta bezradność i ich olewanie graczy. Teraz na ich forum napisałam temat z prośbą, ale nie liczę na ich zainteresowanie. To psuje mi spokój w tej grze i chęć finansowych nakładów. Sory, ale musiałam to napisać......
👤 sofija
11.02.2015
No cóż, ekipa polskiego OFF-a to państwo w państwie. Poruszyłam jakiś czas temu ten temat na OFF niemieckim. Pomogło na tyle, ze zaczęli bardziej przyjaźnie odnosić się do nas, nie zamykają od razu niewygodnych dla nich tematów.
Spotkałam się też z miłym odzewem ze strony graczy niemieckich. Dziękowali nam między innymi za szum jaki zrobiliśmy wokół wymiany TPD na złote banany. To dzięki nam- graczom z Polski i stronkom fanowskim- oddali nam je wtedy.
Wojchilla już dawno powinien zostać zmieniony. Nie nadaje się na to stanowisko. Ilość błędów pojawiających się w tej grze jest zatrważająca. Płacimy za wiecznie zacinający się kombajn, za TSy z których gracze na 95lvl dostają jabłonkę XXL- żenada. Wprowadzają co chwila nowe zagrody i drzewka zamiast skupić się na naprawieniu błędów. Wielu graczy na wysokich poziomach rezygnuje z gry- widzę to między innymi po moich sąsiadach.
Trzeba walczyć o swoje a nie- kupować floreny, napychać im kieszenie i siedzieć cicho.
👤 Deso
11.02.2015
Jak myślicie, dlaczego nie kupuje florenów na stajennych czy sadzonki? To jest druga przyczyna! Może jestem radykałem, ale takich to tylko rozstrzelać.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.