📰 News

3 część komiksu w bibliotece.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11292
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (3)

👤 Deso
05.02.2015
No oczywiście, po co polski OFF ma sobie brudzić ręce?
👤 kasandra51
05.02.2015
Nagrody zbijające z nóg... Szkoda towaru....
👤 batmanka
08.02.2015
Tia, w tej skrzyni ze skarbami są takie badziewia, że głowa boli. Za trzeci komiks miałam do wyboru dżem z pigwy, garść mandragory (do alchemika) albo 3 godziny kombajnu i s-ki. Przy pierwszych dwóch było bardzo podobnie. Ale robię te komiksy, żeby się nie nudzić. Przynajmniej przeczytam sobie całe komiksy, czego nie mogłam zrobić nigdy w czasie pierwotnej akcji. W końcu prawie nie robię eventów, więc towar jest.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.