📰 News

Co nowego w lutym ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11282
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 Deso
27.01.2015
Co ja na to? BP pls usuńcie moje konto...
👤 TysiaKosax
27.01.2015
A ja cały czas mam cichą nadzieję, że zbastują z tymi TSami lub chociaż będą je robić co kwartał na zmianę. No bo co miesiąc trza by wydawac kasę, a przecież chyba nie o to chodzi. Ostatni raz kupiłem florki w październiku i od tej pory brakuje mi nowości, nie wszystkich, fakt, ale jednak na dzis dzien kiwi brak oraz wilka a takze cedratu, tarniny, tamaryndowca. Jak dojdą nowe, to się w.....e.
👤 batmanka
28.01.2015
Nie zbastują na pewno. Zwłaszcza że zamierzają dodać już chyba czwartą misję stałą z produktami z TS-ów, więc chyba dopiero się rozkręcają. Za dużo jest graczy na całym świecie, także w Polsce, którzy pomimo narzekania kupują TS-y garściami, wciąż próbując trafić coś porządnego. Mnie też TS-y wyprowadzają z równowagi tak jak Ciebie, ale nic nie poradzimy na wielką pazerność Niemców.
Najlepiej zrób tak jak ja: poluj na darmowe TS-y z eventów. Tak jak teraz - masz do wygrania łącznie 10 zagród i 5 sadzonek, które przy odrobinie szczęścia zdobędziesz bez pomocy florków. Z takich darmowych TS-ów też potrafi się trafić coś porządnego. Dzięki nim mam gołębie, szopy, chomiki, krety, szczury i bociany (na różnych farmach), a z drzewek niesplika zwykłego i tropikalnego, drzewko o ognistych owocach i drzewko "ręka Buddy" (cedrat czy jak mu tam).
👤 Deso
28.01.2015
No pewnie bo po co robić G&T skoro można zlać graczy nie potrzebnymi drzewkami i zagrodami, na które i tak nie ma miejsca. A RNG bogowie cię nie lubią i wylosują ci żółtą / pomarańczową albo z tych unikatowych zagród jakie już masz. Varun idź pan... <cenzura>
👤 TysiaKosax
29.01.2015
Batrmanka: ależ ja tak właśnie robię! Ale akurat w tym evencie nie trafiłem brakującego wilka, zobacze jeszcze, co wyjdzie mi z sadzonek, może trafię tarninę, bo jej tylko nie mam na farmie. Tylko już mnie nosi, kiedy pomyślę, że zaraz nowe TSy, nowe drzewka, w marcu nowe zwierzątko, w kwietniu nowe drzewko i tak na zmianę....
👤 kwiatuszek51
08.02.2015
nic nie wiem , że są szczury
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.