📰 News
Kpiny na oficjalnym polskim forum.
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (16)
Wczoraj straciłem niepotrzebnie sporo supernawozu żeby przed końcem pełni, która miała być do 15-tej posiać jeszcze długorosnącą Czubajkę świetlistą, dzisiaj zaplanowałem na 14 start ewentu i co i kupa...
Ja CHCEM grać normalnie.
http://www.youtube.com/watch?v=FNu0QKHTmlI
Nawet Eduard Khill za grobu się śmieje. ;P
"nie chcem ale muszem "czekac na rozpoczecie eventu.
czekalowska, dobrze by było
podobno nie mozna występowac pod swoim nikiem jak sie jest w ekipie a tu zobaczcie
a tu w poście Farmerska Wyrocznia post numer 1260 SMOD_CHris pod swoim nikiem zwraca uwage ciekawe
Zaloguj się aby dodać komentarz.