📰 News

Kpiny na oficjalnym polskim forum.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11162
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 koczownik70
27.10.2014
Nie zdziwił bym się gdyby ten event zaczął się jutro poślizgi to ich specjalność
👤 dobryfarmer
27.10.2014
A ja CHCEM wreszcie grać normalnie.
Wczoraj straciłem niepotrzebnie sporo supernawozu żeby przed końcem pełni, która miała być do 15-tej posiać jeszcze długorosnącą Czubajkę świetlistą, dzisiaj zaplanowałem na 14 start ewentu i co i kupa... :(
Ja CHCEM grać normalnie.
👤 Deso
27.10.2014
BA_Czerwona opanowała mistrzostwo trollingu do perfekcji. xD
👤 koczownik70
27.10.2014
Potwierdzam DESO
👤 fena22
27.10.2014
"z powodu przyczyn technicznych " - przecież aż boli jak to się czyta :o " Z przyczyn technicznych start Eventu Halloween" zostanie opóźniony" - jak dla mnie znacznie lepiej. Reszty nie analizuję, bo moja dusza humanisty płacze i kwiczy. _crach
👤 hasia12
27.10.2014
_rotfl "nie chcem ale muszem "czekac na rozpoczecie eventu.
👤 belle 8
27.10.2014
"... uniknąć problemów podczas samego wydarzenia..." hehe wielkie słowa, problemy już są i to nie dało się uniknąć!! _zly
👤 hasia12
27.10.2014
może być też np;"kot wylizywał na dach" _rotfl też po "polskiemu"._63Prof.Miodek,Prof.Bralczyk ,gromami ,by rzucali_042
👤 Deso
27.10.2014
Krótko i na temat...

http://www.youtube.com/watch?v=FNu0QKHTmlI

Nawet Eduard Khill za grobu się śmieje. ;P
👤 flora
27.10.2014
to już lepiej jutro niech się zacznie przynajmniej zasieje się coś na dłużej i będzie więcej wypadajek_girls0
👤 czekalowska
27.10.2014
Witam, a co będzie w ramach rekompensaty, może kiść złotych bananów?? pozdrawiam
👤 AnEcZkA
27.10.2014
hasia to ci sie udalo
"nie chcem ale muszem "czekac na rozpoczecie eventu._rotfl_rotfl_rotfl_rotfl_rotfl_rotfl_rotfl_rotfl_rotfl_rotfl_rotfl_rotfl_rotfl_rotfl_rotfl_rotfl
👤 Filemon2013
27.10.2014
Davson! U Czerwonej to nie jest żadna literówka!!! To braki w wykształceniu_rotfl
👤 batmanka
28.10.2014
Filemon, nie wiesz, kto ukrywa się pod nickiem "Czerwona", więc nie powinieneś oceniac tej osoby. Błędy ortograficzne i literówki to standard na wielu forach i może wynikac z wielu czynników. Byc może Czerwona nie jest niedouczona, ale po prostu ma dysleksję lub dysgrafię, które powodują mimowolne błędy w pisaniu. A to już choroby wrodzone, na które nic nie można poradzic. Szef też się nieraz mylił, wprowadzając informacje u nas na stronie. Maszyna się może pomylic, a co dopiero człowiek.
czekalowska, dobrze by było :D Niestety rekompensata już jest w postaci przedłużonego eventu, co podano w cytowanym ogłoszeniu. Skoro nawet za wielogodzinne błędy przy logowaniu dali tylko maszyny, to nie należy się raczej od nich spodziewac złotych bananów przy żadnej okazji. :(
👤 belle 8
28.10.2014
batmanka, nie ma co się rzucać. Ludzie są podenerwowani wciąż powielającymi się problemami... A co do naszego szefa, jak to nazwałaś, to wyraźnie napisał że gdy jemu się zdarzy literówka to od razu przychodzą Go obśmiać.. a tak poza tym to nie chodzi tu tylko o literówkę. Gramatyka kłania się w pas. Na takich "stanowiskach", kultura pisania obowiązuje. pozdrawiam
👤 visan03
29.10.2014
oni sa zawsze święci
podobno nie mozna występowac pod swoim nikiem jak sie jest w ekipie a tu zobaczcie
a tu w poście Farmerska Wyrocznia post numer 1260 SMOD_CHris pod swoim nikiem zwraca uwage ciekawe
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.