📰 News
Na temat błędów w grze.
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (16)
mam nadzieje że propozycja zrewanżowania będzie właściwa
Najpoważniejszą przyczyną błędów wydaje się fakt, że Niemcy uporczywie testują wprowadzane aktualizacje na serwerze o innej konfiguracji niż serwer gry, przez co nigdy się błędów nie ustrzegą, choćby nie wiem ile testowali. Ale bądź mądry i wytłumacz im to.
Zrezygnowałam z bytności na OFF właśnie ze względu na to, co mówisz. Modzi przyjmują jedynie wyrazy uznania, a wszelka krytyka jest od razu banowana i posty usuwane.
Christian, ego twórców już teraz sięga sufitu, więc jak jeszcze wsadzą sobie coś w buty, to rozwalą to swoje biuro
Zresztą to nie nasza (graczy) wina, że BP nie jest odpowiednio zabezpieczone i straty za kombajn etc , powinny być zrekompensowane.
Zaloguj się aby dodać komentarz.