📰 News
Serwery down.
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (29)
Reference #97.24341602.1412539858.80d68b9
może ktoś mi wytłumaczy co się dzieje długo się loguje a później taki komunikat
ja od wczoraj, od samego rana nie mogę się zalogować, czy ten błąd dotyczy tylko mojej farmy ???
na farmie mam już chwasty, idzie nowy event, a ja nie mogę się do niego przygotować, to jakieś kpiny są !!!
Owszem zazwyczaj to centrala rozsyła co i kiedy ma się pojawić do wiadomości publicznej. Jednak zapewniam Cię , że mają kontakt z twórcami gry.
Powoli będzie trzeba napisać list do Luksemburga (tam jest zarejestrowana firma) opisać co się dzieje z naszą ekipą z TL i Wojchillą na czele. Przydało by się odświeżenie i nowa krew, bo w chwili obecnej zostało nam tylko kółko wzajemnej adoracji. Wygląda to tak , że jak nam się coś nie podoba , mamy pisać do pomocy technicznej. W pomocy technicznej są te same osoby co na forum (czyli niektórzy moderatorzy, SMOD, BA, TL) i jak coś im nie pasuje lecą do Wojchilli , który nie lubi jak mu się każe robić coś więcej niż musi i sprawa zostaje zamieciona pod dywan. Jedyny sposób aby to zmienić pisać i to po niemiecku na adres firmy. Powyższą wypowiedź oparłem na wiedzy jaką mam z listów od Was.
Zaloguj się aby dodać komentarz.