📰 News

Ankieta w kinie

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11108
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (5)

👤 RomulusAdamus
24.09.2014
No to czegoś_zasady się to ''kino'' może przyda bo filmów to tam od miesięcy nie da się obejżeć
👤 koczkodan42
24.09.2014
ta ankieta to ściema .Po wypełnieniu jej wcale nie otrzymuje się punktów.A pomoc techniczna odpowiada ,że nie za wszystkie filmiki są punkty udając głupiego lub robiąc głupiego z wypełniającego ankiete
👤 batmanka
24.09.2014
Nic dziwnego. Ekipa techniczna składa się wyłącznie z moderatorów OFF, najwyraźniej należących do kółka wzajemnej adoracji, o którym wspominał szef. A w kinie zamiast filmików jest czarny ekran. O tym też podobno wiedzą i już nad tym pracują (jak zwykle).
👤 TysiaKosax
24.09.2014
Mylicie się, kochani. ;)
👤 Tygrysica_kejt
25.09.2014
A kiedy zrobicie ankietę na temat farmerskiego koła??? Nagrody tam , gdzie są wejściówki imprezowe powinny być dużo lepsze niż są
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.