📰 News

Kolorowe osły na horyzoncie.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11092
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 kowienska
11.09.2014
Hm no przecież jest zagroda dla osłów:D Fakt że od poziomu 60 dopiero ale jest.
👤 czekalowska
11.09.2014
A co będziemy produkować w fabryce??? SALAMI??? Pozdrawiam
👤 DAvSON
11.09.2014
kowienska - ja pytałem o fabryczkę to że jest zagroda to wiem :)
👤 batmanka
11.09.2014
No i bardzo dobrze, że ruszyli te osły. Od dawna kurzyły mi się w pasku, bo nie było sensu hodowli. Byle zagrody i fabryki wyglądały schludniej niż te od pszczół.
👤 Deso
12.09.2014
Zgodzę się z tym, że osły nie mają fabryki z pawiami. Ale nie spodziewałem się kolorowych osłów.
👤 batmanka
12.09.2014
No, fabryka wachlarzy z pawich piór byłaby ciekawym pomysłem. Zobaczymy, co będzie. Na razie osły i fabryka garnuszków (też niczego sobie). Wszystko po kolei.
👤 Deso
14.09.2014
Przy okazji. Czy Osioł Smoczy nie byłby nawiązaniem do Osła z Shreka? :D
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.