📰 News

Pierwsze spojrzenie na rafę koralową.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11083
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 Biedroneczka
04.09.2014
Rafa śliczna, mam nadzieję,że nie będziemy jej zdobywać za banany, bo masę graczy nie skorzysta z możliwości zdobycia rafy.Poczekamy, zobaczymy.
👤 Deso
04.09.2014
Końcu coś nowego, ale obawiam się że kolejne złote banany będą potrzebne. ;/
👤 Ogrodnik121970
05.09.2014
Sama plansza rafy koralowej wygląda nieźle. Już na pierwszy rzut oka widać, że będzie to coś zupelnie innego niż typowe pole pod uprawy, co wręcz widać gołym okiem. Plansza przygotowana jest pod duże pola, a biorąc pod uwagę to co pisze BP, może się okazać, że będziemy na Rafie siać lub hodować jakieś unikatowe rośliny lub zwierzątka. Widać też że przechodzenie poziomów na Rafie chyba będzie mieć swoj własny licznik, bo w miejscu Bananów jest jakieś żyjątko morskie. No i zastanawiający jest ten puchar, pod którym sa herby z nikami graczy - czy to będzie jakiś dodatkowy ranking tylko dla Rafy, czy może będzie to lista graczy, którzy wspólnie będą te Rafę "budować". Jednym słowem wydaje mi się, że Rafa będzie żyła własnym życiem i jedyne jej połączenie z Bahamą to Port i byc może targ.

A co do sposobu jej zdobycia: pewnie będzie jakaś kombinowana wersja za Złote Banany i Misje w spółdzielni, podobnie jak to miało miejsce w przypadku Wyspy Skarbów. Najpierw odblokowanie posągu "Dostęp do portu", a później 5 misji w spółdzielni. W tym przypadku moze to być posąg "Dostęp do Stacji badawczej" i nascie misji w spółdzielni.
👤 alexieee
05.09.2014
życia mi braknie żeby te banany pozbierać ...a może wymiana gwiazdek na banany ...mam nadwyżki :)
👤 batmanka
05.09.2014
Ciekawe, w którym biuletynie nowy szef wypowie się w sprawie deficytu złotych bananów. Souni zdaje się skrzętnie omijała ten temat.
Jeśli drogą do rafy ma być port, to raczej długo się za nią nie zabiorę. Mam gro innych posągów poza portem, a wyspą skarbów nie zamierzam się w ogóle przejmować.
👤 ulaszka
05.09.2014
:))))
👤 nirvana
07.09.2014
coś mi sie wydaje, że na tej rafie bedzie moźna siac tylko roslinki wodne jakieś, ale ważne żeby pt.przybywały na bahamie! a ja czekam żeby zrobili wreszcie dodatkowe miejsce nie na itemy na baha tylko na wszystko dosłownie!
pozdrawiam!_76
👤 pokachontas77
10.09.2014
....a może zrobic dostęp do tej Rafy i Wyspy Skarbów na drzewie, niech to kosztuje sporą ilość gwiazdek, ale poprzez same banany nie mamy szans mieć takich nowości :(, szczególnie, że hodowla nowych rosli i drzew wymaga nieziemskiej ilości bananów, a w spółdzielni do tej pory za zadania wykonane z Bahamy nie dostaje sie w nagrodę bananów jak to jest w przypadku gwiazdek na Farmie ...
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.