📰 News
Nowy producent Farmeramy.
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (5)
Mam nadzieje że Varun zrobi porządek końcu, bo jego poprzednicy narobili syfu że hej.
Btw. Zynga została wykupiona przez Electronic Arts, więc skoro Varun tam robił... To mam też powody do obaw.
BTW, jesteś wielki, Deso. Ja mam 82 poziom, a gram czwarty rok.
Ale fakt, więcej bananów mogliby dać. Bo co z tego że kupie od Renza jednorazowo złote banany jak kij wie kiedy renzo będzie?
Zaloguj się aby dodać komentarz.