📰 News

Aktualizacje i błędy.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11036
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (2)

👤 Frost61
01.08.2014
Kiedy zostanie wprowadzona ikona braku paszy przy obsłudze zagród kombajnem - nie widać, że zabrakło paszy !!!!!! nie da się sprawdzać kilkadziesiąt zagród !!!!
👤 batmanka
01.08.2014
Jest tylko coś takiego, że zagrody migają, jeśli zabrakło na nie paszy lub zwierząt (w przypadku fabryk). Ale jak się ma ich kilkadziesiąt, to rzeczywiście można to przeoczyć, zwłaszcza przy otwartym okienku kombajnu. Poza tym teraz znaczek paszy robi się szary tylko w fabrykach, jeśli nie ma dość zwierząt. W zagrodach jest normalny, nawet jak paszy brak i tylko przekierowuje do młyna. Dziwaczna funkcja.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.