📰 News

Kolekcja komiksów

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11030
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (4)

👤 ulaszka
26.07.2014
To nie chodzi o poziom trudnosci tylko nagrody, trudny moze byc ale te nagrody co byly w pierwszym komiksie obrazaja graczy
👤 nirvana
26.07.2014
Dokładnie mysle tak samo.._058, moja sasiadka zrobiła cały komiks i straciła tylko sg, a w zamian dostała mało pt i sg i w skrzyni jakiejś był langosz!_042, tylko langosz!_rotfl, ale za to na targu idzie zarobić sg na tym komiksie_palili i nawet żadnego nie zaczynam
👤 BasiaB
27.07.2014
O tuz to! To marne nagrody sa glownym problemem niskiej atrakcyjnosci tego komiksowego pomyslu.
👤 nirvana
30.07.2014
ale jak pierwszego się nie zrobi 2, 3 itd.to następnych chyba też nie będzie można robić? dopóki tego pierwszego się nie zrobi?_wyrocznia
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.