📰 News

Zmiany dotyczące wygranych przedmiotów

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=11020
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 Inger
18.07.2014
Hej...
Swiadomosc bledow nic nam graczom nie daje, bo to nie jest pierwszy raz..uwazam, ze BP powinno zwrocic wszystkim graczom pieniadze albo dac wszystkim zagrode do zab, albo szanse na wybudowanie jej w warsztacie. Kupilam 15 TS i 12 z nich to bobry...a jeszcze przedtem kupilam 10 TS i byly same chomiki..moj poziom w grze to 92 i naprawde gleboko sie zastanawiam nad tym, czy grac dalej, bo wyglada na to, ze gra schodzi na psy a szkoda.
👤 czekalowska
18.07.2014
popieram słowa Inger, mam 93 poziom i z ledwością zdobyłam jeże, pozdrawiam
👤 Deso
18.07.2014
A ja mam prawie 83 poziom i co w związku z tym? Z drzew najczęściej dostaje XXL które można za floreny kupić takie jak Surmia XXL i powiedzcie mi, na co to? Mam już kilka takich drzewek... A z stajennych najczęściej dostaję albo krety albo koty...

QQTHXBAIBAI BP.
👤 ulaszka
18.07.2014
Popieram, mam poziom 90 i dostalam 90% bobrow reszta to... strusie, dla nizszych poziomow to ok ale powinno byc zroznicowanie i to od dawna, rekompensata za wydane bez sensu pieniadze w postaci zagrody dla zab bylaby fer,eventow tez prawie nie robie bo nie ma ciekawych nagrod, gra staje sie nudna
👤 Tygrysica_kejt
19.07.2014
Ja i Ci, których zachęciłam do gry, też padli ofiarą zagród dla bobrów. Jestem za tym, aby gracze dostawali nowości z zagród czy drzewek w zależności od poziomu. Większość z graczy zapewne kupuje florki licząc, że dostaną zagrodę, której jeszcze nie mieli, a tu zonk. To nie sprawiedliwe!!!
👤 orszulka70
19.07.2014
ja rowniez popieram mam koncowke 90 poziomu a w nagrode koty bobry i surmia albo jarzab i tyle mam z wydania kasy pozdrawiam wszystkich myslacych
👤 ancyk79
19.07.2014
Witam, popieram, w ostatnim stajennym miałam wysyp bobrów, strusi i chomików; nie powinno być zagród które można kupić w "sklepie", szczególnie tych +; rozumiem jeszcze ++, ale na 25 stajennych 90% to bobry +, to lekka przesada...:(
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.