📰 News

Farmerska wyrocznia.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10987
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (3)

👤 Deso
25.06.2014
Czyżby fabryka wiewiórek miała nadejść?
👤 batmanka
25.06.2014
Wszystkim wymyślają fabryki, tylko nie osłom :( Czy ktoś jeszcze o nich pamięta?
👤 DAvSON
25.06.2014
Fabryka niech będzie , nawet jestem za tym aby każde zwierze miało swoją fabryczkę. Fakt , że zamiast dać tym co czekają najdłużej (wspomniane osły np) to non stop wymyślają coś nowego.
Co do powyższych grafik moją uwagę zwróciła kura trzymająca obrazek z nublonem. Po za tym armatka , która została zaprezentowana ma jakiś taki kosmiczny wygląd, czyżbyśmy w tym roku gościli ponownie nublonów ?
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.