📰 News

Nowe zwierze hodowlane i związane z tym misje

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10905
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 batmanka
23.04.2014
Oczywiście w misjach bananów brak :@
👤 Deso
23.04.2014
Oczywiście by odblokować hodowlę wielbłądów muszę dać złote banany. Nie dzięki...
👤 sebastus1979
23.04.2014
Witam no to teraz to ładnie pojechali z tymi wielblądami nie dość że ledwo skończyłem odblokowywać wszystko do ozdobnej i zostało mi raptem 9 bananów to dają czasową misję którą skończą wybrańcy :( Bo 7 poziomów na wyspie nie zrobię za 100 lat :D a co dopiero w 2 dni :( Chyba trzeba skończyć z farmą jak żona mówi bo coraz mniej zabawne to jest. Pozdrawiam
👤 ZieloneWzgorze64
24.04.2014
Witam, no nie teraz pojechali "po bandzie" _yellowcard: nie dosc, ze trzeba odblokowac hodowlę wielbładów -40 złotych bananów to jeszcze misja czasowa! Mam 180 poziom i nie wiem czy to juz 180 czy tylko 180! No i niby skąd wziazc te banany?! :( Ta gra przestaje byc zabawna, jak wszystko gdy w gre wchodza pieniadze ( te prawdziwe ):|
👤 panda108
24.04.2014
według mnie to mocna przesada z tymi bananami do odblokowania - fakt, ze coraz to mniej zabawne.
Nie rozumiem jednego dlaczego nagrodami są tylko gwiazdki a nie banany????
👤 Krzysiek1996-96
24.04.2014
A co ja mam powiedzieć mam 38 bananów:@ Jagby czytali nasze komentarze to by może zdążyli zmienić te 40 bananów do przynajmniej 30,ale po co:D
👤 Krzysiek1996-96
24.04.2014
Zapomnaial bym wspomnieć o bocianach, które dostalem,ale nie moge wogóle ich sprzedawać:|.Jak już coś mają robić,to niech robią do porządku.:(:@
👤 enigma
24.04.2014
niedawno pisałam,że ta gra jest już płatna i nie myliłam się... zdobycie bananów wymaga realnej kasy... misja na wyspie... a w nagrodę... gwiazdki, powinny być banany
pozdrawiam entuzjastów ł
👤 Akatka
24.04.2014
ja uwazam ze najpierw powinni dac kolorowe papugi i slonie ale po co za kase kupcie sobie pakiety bo tam juz mamy odblokowane warsztaciki
👤 Ogrodnik121970
24.04.2014
Czytam i... nie wierzę :(... niech se w **** wsadzą te kolorowe wielbłądy... czy ci idioci myślą, że my o niczym innym nie marzymy tylko o kolejnych pożałowania godnych kolorowych hodowlach? Ja nie mam skończonej ani jednej misji z kolorowymi zwierzakami i kolejne do niczego mi potrzebne nie są... A Bahamarama po za ładna grafiką to NIEWYPAŁ jakich mało... wprowadzili durną świątynię w której za wszystko trzeba słono bananami placić tylko nie dali żadnej szansy na ich zdobycie... każde drzewko czy roślinka to minimum 20-30 bananów, do tego jakby im mało było jeszcze podzielili to na pokoje za przejście do których też trzeba płacić - a zdobywanie kolejnych leveli idzie jak krew z nosa pomimo używania dopalaczy :(... i dlaczego w misjach dotyczących Bahamy nie ma bananów do zdobycie tylko beznadziejne gwiazdki, z którymi nie ma co robić... wkurzyła mnie ta aktualizacja w związku z tym zawieszam grę, a być może w ogóle zrezygnuję... mam dość bycia oszukiwaną, naciaganą i do tego nie ma z tego żadnej przyjemności tylko frustracja... Gra ma bawić a nie złościć... niech sobie sami w nią grają ci co ja tworzą - ciekawe jak długo wytrwaja ;/ - podejrzewam, że szybko zrezygnują...
👤 DAvSON
24.04.2014
Wysłuchali nasze prośby , przeczytajcie aktualizacje newsa :)
👤 peresek12
24.04.2014
dokładnie- nic dodać nic ująć Ogrodnik121970_029
👤 batmanka
24.04.2014
Chyba nie do końca, szefuniu, bo nie obniżyli opłaty za otwarcie pomieszczenia, a ta była najwyższa. W ogóle powinni po prostu tworzyć nowe komnaty bez konieczności ich otwierania za banany, ale kto im tam przetłumaczy :(
A możliwości odblokowania hodowli za taką kupę florków nawet nie chce się komentować :(
👤 alexieee
25.04.2014
prosta matematyka...jestem na 183 poziomie, do odblokowania mam gadżety za 235 bananów a mam tylko 73 więc brakuje mi 162 dzieląc przez 5 (poziom) to daje mi 33 poziomów .... taki pikuś _buaha w sumie zważywszy na fakt że nie mam możliwości w inny sposób zdobycia bananów bo w każdym evencie są gwiazdki których mam już mnóstwo do niczego nie potrzebnych _aaa
👤 smalec
25.04.2014
event tylko dla tych co wydadzą prawdziwą kasę inni nic tu nie zwojują _yellowcard
👤 agulina72
28.04.2014
mam, pytanie kupiłam pakiet z wielbłądami za pieniążki i nie dostałam go , może ktoś coś wie na ten temat:|
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.