📰 News

Już niebawem więcej FL za awans !

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10885
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 Deso
01.04.2014
Jedna z niewielu pozytywnych zmian w grze.
👤 anetabed
01.04.2014
prima aprilis?
👤 AnEcZkA
01.04.2014
:o_rotflzart to chyba 1fl za poziom_rotfl
👤 aneta7105
01.04.2014
Dobry żart _rotfl_rotfl
👤 Ruda1289
01.04.2014
Prima aprilis ..... Ale mało śmieszny żart ..... _058
Jakby wprowadzili taką aktualizację to byłoby super, bo 1 FL za kolejny lvl to trochę mało _yoo Szczególnie po 80 poziomie gdzie trzeba uzbierać ponad 10 mln PD
👤 batmanka
01.04.2014
Davson zawsze musi zażartować z czegoś, co jest graczom bardzo potrzebne. Poza tym to już było.
👤 iwonka7915
01.04.2014
bym w to uwierzyła i bardzo bym się ucieszyła gdyby nie to ze dziś jest prima aprilis prawie się udało ha ha ha ;-)))))
👤 asica55
01.04.2014
Jaja sobie robią, na pewno żart primaaprilisowy, uwierzę jak dostanę :D
👤 shiruuia
01.04.2014
ten zart jest juz nudny zwlaszcza powtarzany co roku
👤 czekalowska
01.04.2014
Witam, 92 poziom robię od 12 grudzień 2013, więc co to jest 15 florenów w morzu potrzeb, pozdrawiam
👤 ulaszka
01.04.2014
fakt ze przejsc z poziomu 1 na 2 jest proste jak drut a z 97 na 98 bardzo żmudne i powinno byc bardziej wynagradzane, ale niestety jutro bedzie to sprostowane poniewaz kazda zlotowka liczy sie dla Bp az zajezdza to pazernoscia. Szkoda ze nie stac ich na taki gest. Kazdy z nas kupil wiecej niz 25 Fl i byla by to mila zmiana. Na bahamie przejscie 5 bananow bo sie za nie nie placi a floreny sa ich money, money.. i nie popuszcza. Nie uwiezylam ani na moment. Tam gdzie kasa nie ma litosci. Davson dzieki za dobre checi
👤 kaha2608
01.04.2014
mam nadzieję że to nie żart bo się zdenerwuje _tytyty
👤 Deso
02.04.2014
[url=https://cdn-ssl.polfurs.org/pffiles/uploads/newbb/99_50c873fb8aa25.jpeg]DAvSON ty kawalarzu.[/url]
👤 alutka7
03.04.2014
a z bananami zrobicie tak samo? _rotfl
👤 Malina79
08.04.2014
Zanim zrobia z bananami to niech BEZblednie dziela to dopisywanie florenow, bo znow OSZUKUJA!!!!! Tzn. "znow sa bledy w grze".... ehhhh
👤 kasecki99
14.05.2014
przeszedlem na wyszy poziom i dostalem tylko 1 floren
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.