📰 News

Słonie w nowej odsłonie ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10872
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 Deso
26.03.2014
Baby boon z słoniami jak nic pewne.
👤 Ruda1289
26.03.2014
Pewnie tak, na pewno .... _058
👤 kicia555
26.03.2014
W końcu muszą wprowadzić kolorowe słonie, skoro zaczynają ględzić o wielbłądach :D
👤 Deso
26.03.2014
Ja bym chciał też kolorowe papugi, lemury i anakondy. :)
👤 kicia555
26.03.2014
Zwolnij, jak teraz wprowadza wszystko. to co ciekaweko będzie potem :P
👤 Ruda1289
27.03.2014
kicia pewnie wymyslą jakieś inne zagrody, jak gołębie czy myszy na głownej farmie. Ale kolorowe papugi mogliby zrobić. Tylko, że dla nowych zagród na Bahamie to mogliby zrobić dodatkowe pole. Bo już teraz się nie mieszcze..... _058
👤 kicia555
27.03.2014
I właśnie o to chodzi, jak się wystawia wszystkie zagrody to zajmują połowę pola. Zresztą, nowe zagrody mogą być, byle nie wprowadzili stajennego na bahamę, bo dla mnie to on jest za drogi... :|
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.