📰 News

Nowe drzewka ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10829
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 flora
26.02.2014
wygląda na to że teraz pióra będziemy zbierać z drzewek ciekawe by było jak też i masło orzechowe by rosło na drzewach bo mleko i jajka już mamy że nie wspomnę o miodzie śmiechu warte niby to tylko gra ale fantazję to też ktoś ma_042
👤 kwiatuszek51
27.02.2014
drzewka z wyspy podobaja mi sie, na jednym z nich widze papuge;)
👤 Ruda1289
27.02.2014
Czyli się szykują tajemnicze sadzonki..... _yoo
👤 Frost61
27.02.2014
Wszystkie te drzewa zastępujące fabryczki preferują farmerów-sadowników co nie posiadają zagród i nie produkują zwierząt. Ich lobby na BP jes porażające !!!
A dlaczego nie ma drewa z super paszą ? Jak masz za mało kup za floreny a te za realną kasę!!!
👤 Deso
27.02.2014
Jeśli wszystkie trzy drzewa będą na bahamaramę, obawiam się że będę mieć pecha. W najlepszym razie trafi mi się drzewko XXL._037
👤 elba2
27.02.2014
Drzewko z papuzimi piórami widzę wyraźnie, chciałabym też dostrzec drzewko z paletą farb ( patrząc na dzielnicę rzemieślniczą, której rozwój hamowany jest przez jej brak ) i drzewko jaj strusich. Każda nowa propozycja tego typu podoba mi się._bry
👤 marlenau
27.02.2014
Fajne te nowe drzewka :)
👤 nieznajoma93
27.02.2014
Skoro pióra papuzie, to idąc tym tropem.. będziemy kolorować papugi za jakiś czas ? :)
👤 KeramAklap
27.02.2014
eliksir ziołowy mogli by dać z drzewa, jak sól i cukier a nie jakieś pierdoły
👤 kucyk19
28.02.2014
Japoński Klon Palmowy, Wianowłostka Królewska oraz Drzewko z Papuzimi Piórami
👤 batmanka
28.02.2014
Na papugi to ja czekam od dawien dawna. Fajnie by było.
kucyk, skąd ty bierzesz tak dokładne informacje?
👤 marhelcin
01.03.2014
nieznajoma93 - wedle Twojego rozumowania już dawno powinniśmy być po kolorowaniu pszczół. wręcz przeciwnie z racji łatwego dostępu do produktów danego zwierzaka ich kolorowanie będzie zapewne przeniesione na jeszcze późniejszy termin
👤 kucyk19
02.03.2014
Farma ma wiecej stron tam wszystko pisze :)
👤 nieznajoma93
02.03.2014
marhelcin dobra, tu mnie masz :D zapominałam na śmierć o perełkowcu ..
👤 koczownik70
02.03.2014
Powiem krótko mogą sobie wprowadzać drzewa jakie im się podoba ja za ten event ze śnieżynkami gdzie były do zdobycia zagrody dla szopów za to że stali sie zbyt chciwi nie kupę florenów na sadzonki i nie będę trwonił florenów na sadzonki bo to strata peniedzy i czasu
👤 olafa97
04.03.2014
no i dobrze niech będzie jak najwięcej "cudacznych"drzew to duża oszczędność miejsca na polach.Drzewo to jedno pole,a zagroda+fabryczka to już 8 hurra;)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.