📰 News

Kolejne wiadomości na temat zmian z farmerskim kołem fortuny.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10819
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 nieznajoma93
24.02.2014
A co z tymi nazbieranymi ?? Wykręcić, zostawić ? :|
👤 anetabed
24.02.2014
no właśnie? Mam 50 prób do wykręcenia i nie wiem co zrobić, 20 już zużyłam...
👤 Rufus7
24.02.2014
też mam 42 " wykręcone " próby i nie bardzo wiem czy kręcić , czy co . . . jakby miały być one zamienione na SN to beznadzieja . . . lepiej wykręcić . . . a tak na marginesie " nie popisano się z ta informacja " jest bardzo nie dokładna . . . B)
👤 Malina79
24.02.2014
Jak Wy to robicie, ze tyle kręceń macie? U mnie pokazuje się informacja, ze mój limit jest 5 i koniec...
:@
👤 nieznajoma93
24.02.2014
To są te dodatkowe próby z np misji, dodatkowe z koła itp. Zapisywały się same na "żółto" póki BP nie zaczęło zmieniać.. a teraz wszyscy czekamy .. Limit jest na zielonych próbach.. max 5
👤 Malina79
25.02.2014
Dzieki, już wiem o co chodzi :D
👤 olka1984
26.02.2014
Ja mam 165 dodatkowych prób i jak je stracę to się wścieknę!!!
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.