📰 News

Błąd w kinie

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10803
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 Ruda1289
09.02.2014
Wczoraj obejrzałam 5-cio minutowy filmik gdzie niemcy o czyms opowiadali, ale nie dostałam kinopunktów..... :( Poraz kolejny po obejrzeniu filmu nie dostałam punktów.... Czy tak jest tylko u mnie? Czy Wy też tak macie? _057
👤 Deso
09.02.2014
Właśnie o tym błędzie wczoraj mówiłem, i on tak od piątku jest. ;/
👤 juli01
09.02.2014
witam, ,u mnie przewaznie zadko wogole działa .... ,najczesciej jest komunikat ze brak filmów w tej kategorii .
👤 cyganka__
10.02.2014
Wiecie... to chyba ma cos wspolnego z krajem w jakim sie mieszka.
Mieszkam w DE i codziennie ogladam 4 filmy za ktore dostaje kinopkt.
Nie mialam jeszcze problemu, ze nie zaplacili lub brak filmow.
👤 batmanka
11.02.2014
Masz raję, cyganka. Prawdopodobnie jak pisze, że "w tej kategorii nie ma filmów", to znaczy "dla Polski nie ma filmów". Od dawna to podejrzewałam. Kina nie było tak długo dlatego, że nie mogli znaleźć sponsorów na terenie Polski. I tak oglądamy wyłącznie filmiki po niemiecku, jeśli już coś się wyświetla.
👤 Gocha50
11.02.2014
może to i racja dziewczyny, ale jest to bardzo irytujące... czarny ekran zkręciołkiem pośrodku i nic :( ja dziś jeden obejrzałam i szlus :((
jakby tak było w normalnym kinie to co byśmy zrobiły ???hurra
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.