📰 News
Świątynia Złotego Banana - już w galerii handlowej
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (16)
No i nie tylko przelewem z banku bo można również zapłacić karta płatniczą, paypalem i kilkoma innymi kanałami płatności ale opcji SMSa niema ani zwykłego telefonu.
Ale w/g mnie przesadzili z cena, max 8 zł można by jeszcze dać, szczególnie, ze to zadna rewelacja, zajmuje 2 małe pola i w ciagu roku mozna max 52 złote banany zyskać. No ale moze sie myle, jezlie jestes w stanie zaplacic wiecej to prosze bardzo, przeciez gdyby zrobili to za 350zł to nikt tego by nie kupił, a obecna cena jest w/g mnie i tak zbyt wysoka.
Zaloguj się aby dodać komentarz.