📰 News

Świątynia Złotego Banana - już w galerii handlowej

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10785
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 misia
24.01.2014
kupiłam ale nigdzie nie widzę tego przedmiotu....znowu błąd czy może podpowiecie gdzie go szukać .....
👤 misia
24.01.2014
znalazł się :)
👤 Annabel72
25.01.2014
Jest gdzieś opcja płatności poprzez sms? Jakoś nie mogę dostrzec...
👤 Dejvid
25.01.2014
za 19 złotych a nie za 18 złotych, popatrz dobrze. No chyba, że tylko ze mnie i DAVsON'a który wrzucił obrazek z ceną 19zł zerżneli złotówke wiecej :(
No i nie tylko przelewem z banku bo można również zapłacić karta płatniczą, paypalem i kilkoma innymi kanałami płatności ale opcji SMSa niema ani zwykłego telefonu.
👤 jezyna007
25.01.2014
Poproszę opcje "płatność" SMS-em :)))
👤 batmanka
25.01.2014
Tego typu zakupy raczej nigdy nie będą dostępne za SMS lub telefon. To płatności specjalne, więc wymagają specjalnych metod zapłaty. Nie wydaje mi się, żeby to zostało zmienione.
👤 adi704071
25.01.2014
jak dla mnie to pokrzywdzenie tych, którzy oddali tyle towarów do eventu dożynkowego ....wartość oddanych przedmiotów na pewno przekroczyła 20 zł, kpina z dobrych graczy
👤 Dejvid
25.01.2014
Dlaczego myslisz, ze kpina? przeciez zapowiedzieli, ze to bedzie mozliwe do kupienia a CI co wygrali to mogą to tez kupić i te 500 TOPów będzie mogło mieć te 2 itemy, pamietaj jednak, ze oryginalny item TOP500 daje 1 banana co 5 dni a obecny 1 banana na 7 dni, oraz w TPD tez jest roznica.
Ale w/g mnie przesadzili z cena, max 8 zł można by jeszcze dać, szczególnie, ze to zadna rewelacja, zajmuje 2 małe pola i w ciagu roku mozna max 52 złote banany zyskać. No ale moze sie myle, jezlie jestes w stanie zaplacic wiecej to prosze bardzo, przeciez gdyby zrobili to za 350zł to nikt tego by nie kupił, a obecna cena jest w/g mnie i tak zbyt wysoka.
👤 Jamajka23
26.01.2014
misia gdzie znalazłaś ten item?
👤 Bybel
27.01.2014
witam mam pytanko gdzie mogę tą nagrodę odebrać bo zakupiłem ja a nigdzie jej nie ma _zly
👤 cryipsin
27.01.2014
ja również mam problem z odnalezieniem :( może ktoś podpowie gdzie szukać ?
👤 Justys_786
28.01.2014
Przyjdzie komunikat ,ze zamowienie zostalo zrealizowane,a item bedzie w pasku z ozdobami:)
👤 Jamajka23
28.01.2014
Jeżeli płaciliście przelewem to musicie czekać na jego zaksięgowanie max 5 dni
👤 cryipsin
28.01.2014
faktycznie trzeba trochę poczekać na zrealizowanie przelewu, ale tak to jest jak się jest niecierpliwym i zaczyna siać panikę ;)
👤 karolcia5448
29.01.2014
Ja też kupiłam i ie moge znaleść :( POMOCY
👤 _mateuszek_
31.01.2014
ja kupilem sms byl za chwile u mnie i juz czekam na pierwszego banana..pozdro
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.