📰 News

Kalkulator targu.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10773
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (5)

👤 Dejvid
18.01.2014
Działa wysmienicie :D
Juz nie tylko włosi ale i my mamy swój kalkulatorek
:D
👤 AnEcZkA
18.01.2014
tylko szkoda ze juz wiem jaki mam targ _rotflprzydasie mlodym
👤 ssebek112
19.01.2014
a o co chodzi z tymi nr targow? bo mi wyszedl 20 a tak zbytnio glowy tym nie zawracalem sobie, moze ktos lopatologicznie o o chodzi z tym?
👤 Jardo
19.01.2014
ssebek:jeżeli ja będę miał tez nr 20 to możemy na targu trafić na siebie ;) A jelsi ktos ma nr 19 to nigdy to nie nastapi.
👤 august010190
19.01.2014
łopatologicznie dla reszty osób które nie do końca wiedzą w czym rzecz to -chodzi o to że ograniczenia techniczne uniemożliwiają to aby wszyscy farmerzy kupowali i sprzedawali na jednym targu. To tak jakby wszyscy Warszawiacy chcieli handlować na jednym targu.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.