📰 News

Ekspress San Gigantica - problem

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10765
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (4)

👤 august010190
13.01.2014
Pewnie MY WSZYSCY, którzy z łatwością zdobyliśmy zamaskowany warsztacik teraz go oddamy na Ekspres.... Pamiętajcie podczas następnego przyjazdu ekspresu nie będzie takiej możliwości więc nie straćcie okazji... To chyba wystarczy...:)
👤 marhelcin
14.01.2014
czemu nie można oddawać innych warsztacików ? ostatnio można było oddawać tylko fabryke jaj i tartak
👤 hesus300
14.01.2014
To akurat jest proste bo kosztowały 690 a to dla nich za dużo za łatwo by nam było a maski szopa na pewno im nie dam bo ją zrobiłem w warsztaciku a nie zdobyłem :@
👤 czekalowska
15.01.2014
hesus300 jakim cudem zrobiłeś maski w warsztacie, u mnie nie można
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.